şükela:  tümü | bugün
  • big mamma's ,bursa'da ,kükürtlü'de çok iyi pizza yapan bir yerdir. ben en çok tavuklu pitasıyla pizza della casa sını seviyorum. bu arada ,evlere serviste yapıyorlar ve oldukça hızlılar.
  • ilk açıldığı zamanlarda müşteri profilinin büyük kısmını civarındaki iki büyük lisenin öğrencileri ve semt ahalisinin oluşturduğu pizzacı. yakın zamanda bulunduğu bölgenin barlar sokağı ilan edilmesiyle birlikte bu mekan da anında sınıf atlamış, menüdeki seçenekler artarken fiyatları da makul olmaktan uzaklaşmıştır biraz.
  • tofaş'da oynadığı sırada mehmet okur 'la göt göte pizza yediğim mekan. fiyatları da herhangi bir pizza zincirinden fazla değil. yani paçoz lise veletlerinden nba oyuncularına kadar geniş bir yelpazeye hitap edebilen leziz bir italyan restoranı.
  • zafer plaza da yeri acilmistir. pizza si fena degil, ancak nachos yapmayi ogrenmeleri gerekli
  • yakinda fatih sultan mehmet bulvarina da bir subesini acacak bursanin en guzel pizacisi. ama sadece pizzasini yemek ayiptir gunahtir.
  • biraz önce fsmdeki şubesinde jamaica adlı modeline extra olarak beyaz peynirli isteyip mideye indirdim mutluyum huzurluyum seni seviyorum goca mama.
  • pizzaları kadar salatalarıda başarılı olan menüsü zengin porsiyonları doyurucu bursalı yemek mekanı
  • istanbuldaki ilk şubelerini 2 ay önce ataköy 9. kısımda açılmışdır. fiyatlar oldukça iyi, yemekler doyurucu, şimdilik güzel.
  • atakoy'de evimin hemen altinda olan subesini bosaltsan, yediserden mac yapilir; oylesi guzel, oylesi ferah. pizzalari zaten bursa'daki cocuklugumun ve ilk gencligimin gozdelerindendi, della casa'lari hala ayni tatta, yummy!