şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: acıbadem) ve (bkz: koşuyolu) şubelerini görmeyenlerin hiç bir şey görmediğine kanaat getirdiğim yerdir.
  • sadece bir kere gidip bir daha gitme isteği uyandırmayan mekanlar sıralamasında 1. yere sahip benim için. tabi benim böyle düşünüyor olmam deli gibi para kazandıkları ve her yerde şube açtıkları gerçeğini değiştirmiyor.
  • bu devirde cafe pub açacaksın ya da ihaleye gireceksin diye bir laf henüz yok ama olsa yeridir.. tabi bu yerden bayilik almaya çalışırsan hanzorotti patron senin ilğini sömürtecek bir rakam isteyecektir, e kabul edersen sen de nerde kafasında yel esen adam varsa toplayacaksın..

askeriye kantininde tost kıstırmakla bu işi öğrenen adamları toplarsan olacağı budur..

zate adında hayır yok. 2015 i görür mü bilmem..
  • beşiktaş şubesinde kıytırık bir hamburger için yarım saat bekletilebileceğiniz, çok kötü yiyecekleri fahiş fiyatlarla satan, üstü kapalı soygunculuk yapan mekandır.
  • bahçeşehir ve beylikdüzü şubelerinde tuvaletlerdeki karikatürlerdeki allah ve peygamber yazılarının üstü çizilidir siyah kalemle boyalıdır.

koltukları rahatsız, gürültülü, karşınızdakinin konuşmasını anlamayacak kadar cıstak cıstak çalan ve duman altı olan, duman gitsin diye yaz kış tavandaki tenteyi ara ara açan, kışın üşüten yer. valeleri de acayip. verdiğiniz parayı begenmeyip abi ücret şu kadar diyebiliyorlar. sadece nargile işinde iyiler gerisi boş. onun yerine maranta gusto ya gidin.
  • bir daha asla gitmeyeceğim mekandır. fiyatlarla hizmet ters orantılıdır. fiyat yükseldikçe yiyeceklerin bayatlığı ve yanmışlık oranı artmaktadır.
    gitmeyin!!
  • adını ilk defa duyduğum zincir.

gerçi benzini biliyorum da bu ikisi aynı şey mi onu bilmiyorum. ama sayesinde sözlükte pi sayısının sabit bir sayı olmadığını bilen yazarların varlığından haberdar olduk.

pizzaların yarı çapının pi'si ne lan??

(bkz: dibirina kodugum)
  • bakırköy incirlide bulunanının kahveden hallice olduğu ergenlerin dershane çıkışı okeye dördüncü olmak için kapıştığı mekan.