şükela:  tümü | bugün
 • ice cube'un kurduğu, eski nba oyuncularının ve efsanelerin basketbol oynayacağı lig. adından da belli olduğu gibi maçlar üçe üç olacak. listede olanlar dışında daha fazla oyuncunun katılması bekleniyormuş. bakalım nasıl bir şey olacak

  http://big3.com/
 • muhteşem birşey olacağa benziyor.heyecanla bekliyoruz efenim.
 • heyecanla beklediğimiz veteranlar turnuvası; hazır nba falan bitmişken sıcak yaz gününlerinde eski dostları izlemek zevkli olacak.
 • jason williams diyor laaa. fazla fazla heyecanlandırmıştır kadrodaki isimleri okudukça gülümsüyor insan.
 • maç özetleri fox sports youtube sayfasında yayınlanan eğlenceli organizasyon. curry üçlüğü diyebileceğimiz bölgeler 4 sayı değerinde.

  https://www.youtube.com/user/foxsports/videos

  şu da playlist'i

  https://www.youtube.com/…-eepmkfhq01cldzorkrjaz6pin

  edit:

  yenilenen kurallar için:

  https://www.youtube.com/watch?v=mhy-4y_mqz8
 • kesinlikle nba'in bu sezonundan daha eğlenceli olan nostalji bombası. şu an aşırı olumlu bir hava var, bu şekilde devam ederse seneye çok daha büyük isimleri görebiliriz.

  keşke tanrı da kortlara inse, bize son bir şov yapsa ama nerdeeee adam yorum bile yapmıyor televizyonlara. çok özlüyorum, çok üzülüyorum lan :( neyse iverson var, billups, lewis ve jason williams ve white mamba falan..
 • özetlere şöyle bi baktım white chocolate bi dirsek pası atar diye beklerken herif sakatlandı amk dedim ne bereketsiz adammışım. genelde bu tarz emekli turnuvalarında şampiyonluğun yolu daha yeni bırakmış topçular ve hustle playerlardan geçer bakalım bekliyoruz.
 • ufak ufak emekli olmuş oyuncuların ilgisini çekiyor. paul pierce "garnett ve kobe ile konuşup seneye katılabiliriz" demiş. shawn kemp ve gary payton'ın kilo vermeye ve tekrar top oynayabilecek fiziğe sahip olmak için antremanlara başladığı söyleniyor. gösteri maçı için inside the nba ekibinin yani shaq, charle barkley, kenny smith ve ernie johnson'ın bir araya gelebileceği iddia ediliyor.

  tabii ki herkesin istediği tek takım jordan, pippen ve rodman. ama bu üçü, özellikle jordan, o kadar üst seviyedeler ki normal insanlarla aynı kaldırımdan bile yürümediklerini kendilerine özel kaldırım olduğunu düşünüyorum. siksen parkeye inmezler. ha inerlerse yer yerinden oynar, kimse nba'i bile siklemez o ayrı.
 • izlerken çoğu ismi hatırladığım ve sahada koşturan ak sakallı bir dayının henüz 42 yaşındaki cuttino mobley olduğunu öğrendiğimde şok geçirdiğim süper turnuva.
 • sadece bana mı çok yavan geliyor maçlar? skora yönelik lambur lumbur oynuyorlar. arada sırada güzel şeyler çıkıyor. tamam adamlar yasli da ölü de degil. azcık streetball havasi yakalanmali.

  bir de bugünkü yayında kamera açısı berbat. gereksiz bir zoom var croplanmış gibi izliettiriyorlar.

  yeni heyecanların seneye dahil olmasıyla daha bir tatlı olur bu iş. kobe, garnett, pierce üçlüsünü ayrı ayri takımlarda görmek güzel olur.