şükela:  tümü | bugün
 • farmatek isimli ilaç sanayi şirketinin sporcu besinleri üreten firması.
  ürünlerini yeni deneyeceğim lakin paketlemeleri güzel, fiyatları uygun.
  umarım içerikleri aynı şekilde güzel çıkar.
  https://www.bigjoy.com.tr/
 • yüksek proteinli barlar.. bir ara hastalarım için yüksek proteinli seçenekler ararken internette görmüştüm ancak fosfor içerikleri de bir o kadar yüksekti. böbrek hastalarının tüketmemesi ya da kontrollü tüketmesi gereken ürünler. dün migros raflarında gördüm. sağlıklı olan ve kas yapmaya çalışan gencolar için ara öğün alternatifi olabilir.
 • barlarını seviyorum. bazı kişiler sakız gibi, mide bulandırıyor demişler ama ben sevdim açıkçası. özellikle tiramisu çok güzel yalnız pahalı. ancak çok zor durumda kalırsam açlığımı yatıştırmak için kullanıyorum.

  yalnız hazır çorbalarını hiç sevmedim. kremalı tavuk diye aldığım üründen hiçbir şey anlamadım yemin ediyorum. acımsı bir tat geliyor. yeme içme konusunda midesizin önde gideniyimdir ama çorbayı içesim gelmedi.
 • ilginç bir şekilde whey proteinin içine kreatin monohidrat koymuş olan supplement firması.

  https://i.hizliresim.com/d75k14.png

  ınstagram'daki whey protein reklam linkinin altına yorum yazıp bunu niye yaptıklarını sordum, yorumumu sildiler. böyle saçma bir şeyi madem yaptın, izah et de anlayalım. whey proteinin genellikle antrenmandan hemen sonra kullanılan bir şeydir. dolayısıyla vücuda o esnada kreatin (hem de monohidrat olanından) yollamak, böbreklere gereksiz yere yüklenmekten başka işe yaramaz. zira whey proteinin amacıyla kreatinin amacı çok farklı şeyler.

  optimum whey gold gibi efsanevi bir protein tozuyla aynı fiyata satıyorsan farkın bu olmamalı genç. bizimla değılsın.
 • aromalı bcaa ve glutamin üretmişler . türkiye gibi supplement çölünde bulunması çok zor hem fiyatları da yerinde ve nerdeyse her türlü supplement mevcut. umarım fiyatları yükselmez .
 • migros'ta gördüm aldım... protein tozunu ve bcaa’ları tek kullanımlık paketlere
  koymuşlar, bu işe meraklısı sevinecektir herhalde. ben proteinin aromasını
  sevdim, tabi damak tadı meselesi. ahanda şurdan bkz;

  protein.html bigjoy
 • 2244 gram whey proteini 2017 sonu itibarıyla 229 tl.ye satılan yerli supplement markası. dünyanın en çok satan ve en çok ödüllü whey proteini olan optimum gold whey'in 2273 gramlık kutusu 239 tl. fiyatlar uygun diyen arkadaşlar kusura bakmasın ama aynı paraya herhalde optimum nutrition tercih edilecektir. hammaddeyi mecburen dışarıdan getirtince yerli marka olmasının bir avantajı olmuyor demek ki. bigjoy'un şu an kıran kırana geçen supplement piyasasında pazarda yer bulabilmiş olmasının sebebi ürünlerinin marketlerde bulunabilmesi ve küçük ambalajlarda sattıkları bazı aminoasitlerin fiyatının uygunmuş gibi görünmesi.
 • üretim yeri ile ilgili bilgi vermemek için 40 takla atan firma . kısmi olarak yerli kısmi olarak bulgar ya da rus sanırım .

  bu fiyatlara optimum dururken neden ne olduğu belli olmayan ürün alalım ki