şükela:  tümü | bugün
  • geçtiğimiz günlerde yayıncılarından birinin canlı yayında kendini asarak öldürdüğü uygulama. sosyal medya işlerinden mi böyle yoksa bizim memleket hep mi böyleydi düşündürücü.
  • türkiye'de 45-50 yaş arası amcalarımızın daha çok kullandığı uygulamadır. net bilgi yayalım.
  • ev kirasını çıkarmanın alternatif yolu olan telekızlığın modern hali olmayı başarmış platform. üretilen içerik olarak sürekli kameraya bakan insanlar, hediye atıldıkça dekoltesini daha net gösteren kızlar falan var. muhabbet, eğlence adına bir şey yok. erkekler küfür, kadınlar ise boş boş kameraya bakarak hediye toplamaya çalışıyor. kalburüstü bir tipiniz varsa veya ucubeyseniz resmi yayıncı olabilirsiniz.

yayıncılar arası versus yapılıyor. bir konu, yetenek, muhabbet, laf sokma falan beklemeyin versus süresince. kapıştırdıkları tek şey kameraya attıkları bakışlar denilebilir. ajansları da açılmış bu işin, kendi aralarında versus yapıp keriz silkelemekteler. hediyeleri de öyle ucuz falan sanmayın. iki tanesi asgari ücrete denk hediyeler var.

nitekim en ufak naneyi dâhi yasaklamış devlet-ül erkânımızın oklarını hâlâ nasıl olup da üzerine çekmemeyi başardığına şaşırdığım oluşum.
  • çok yakında türkiye’de yasaklanmasını beklediğim,intihara meyilli insanlarla dolu korkutucu uygulama.
  • sanal pavyon.
  • sağlam para tuzağı olduğunu düşündüğüm oluşum.
  • tiktok bile bundan daha seviyelidir.

ayda 3 bin euro 5 bin euro yüklediğini iddia edenler var burda. millet dekoltesini açıp para kazanma derdinde.
  • sistemini henüz çözemediğim uygulamadır.
    anladıklarım;
    - yayın açıp dekolte göstererek ve dans ederek abazaların hediye atmalarını sağlayan kadınlar yoğunlukta
    - genelde konslar ve kendini manken zanneden kadınlar hediye atın diye yalvarsa da arada üç beş erkek de var
    - uygulama bazı kurallar koymuş sigara, alkol cinsellik yasak buna rağmen beni 3 star yapın şu sutyeni giyeceğim diyen kadın gördüm
    ben işin para kazanma kısmını çözmeye çalışıyorum.
    internette bigo live para kazanma yazdığımda ajanslara yönlendiriyor. yani gelin bizim ajansa üye olun para kazanın tarzı bilen varsa aydınlatsın ne kazanıyor bunlar?
  • 7-8 yıl önce bi site görmüştüm. adı cam4 . ona benzeyen site :))
  • yüzde 90'ı varoş ama kendini elit sanan kadınların(kezbanların) orasını burasını açarak hediye dilendiği, az sayıda erkek yayıncının ise ya deli ya da psikopat takliti yaparak para kazanmaya çalıştığı platform.
    sanal karhane olabilir adı. anladığım kadarıyla atılan hediyenin yalnızca 3 te 1 i yayıncılara kazanç olarak geri dönüyor, gerisi bu platforma kalıyor; güzel keriz silkeleme, gerçek hayatta pasif kişilerin kendilerini ispatlamaya çalıştığı bir alan gibi.