şükela:  tümü | bugün soru sor
 • orijinal olduğunu iddia ettiği parfümleri çok uygun fiyatlara satan site. aylardır peşinde olduğum issey miyake pure adlı parfümün 90 ml'sini 224 tl'ye aldım. ben n11.com üzerinden aldım ama kendi siteleri de mevcutmuş. buradan
  yorumları genel anlamda çok iyi ve mağaza satıcı puanı yüksek. kargo da ücretsiz.
  ürün elime gelince orijinal olup olmadığıyla ilgili edit yapacağım.

  edit: ürün ulaştı. orijinal. muhteşem. muhteşem. muhteşem. çok çok öpüyorum seni bigparfum'cüm. beni bugün pek bi mutlu ettin.
 • hayatımda gördüğüm en iyi paketlemeyi yapan satıcı.orijinal ürünü, uygun fiyata almak için gittigidiyorda da dükkanları var, önerilir.
 • 07/12/2017 tarihinde hepsiburada aracılığıyla aldığım hugo boss energise edt 125 ml iyiydi, kokusu kalıcıydı. 18/04/2018 tarihinde aynısından tekrar satın aldım, bu seferkinin kokusu kalıcı değildi, bu nedenle olumsuz yorum yazdım.

  morhipo ve boyner'in dahi internet sitelerinden yapılan alışverişlerden birçok şikayet var. kısacası internetten almamakta fayda var. yaşadığınız yerde bulunan doldurma parfümcülerden satın alabilirsiniz. watsons'ın da fason üretim yapan parfüm şirketlerinin ürünlerinden sattığını yeni öğrendim, onların çalıştığı marka sansiro imiş (https://www.e-sansiro.com/)

  bir diğer bilinen parfüm şirketi de bargello (https://www.e-bargello.com/)