• kendilerinden dior sauvage edt 200 ml aldim. bakalım orjinal mi değil mi?

edit: ürün orjinal çıktı.
  • 07/12/2017 tarihinde hepsiburada aracılığıyla aldığım hugo boss energise edt 125 ml iyiydi, kokusu kalıcıydı. 18/04/2018 tarihinde aynısından tekrar satın aldım, bu seferkinin kokusu kalıcı değildi, bu nedenle olumsuz yorum yazdım.

morhipo ve boyner'in dahi internet sitelerinden yapılan alışverişlerden birçok şikayet var. kısacası internetten almamakta fayda var. yaşadığınız yerde bulunan doldurma parfümcülerden satın alabilirsiniz. watsons'ın da fason üretim yapan parfüm şirketlerinin ürünlerinden sattığını yeni öğrendim, onların çalıştığı marka sansiro imiş (https://www.e-sansiro.com/)

bir diğer bilinen parfüm şirketi de bargello (https://www.e-bargello.com/)
  • hepsiburada, trendyol gibi vb sitelerde yüksek puana sahip, parfüm satıcısı firma. 140 tl tutarındaki parfümün bile çakmasını satan, dolandırıcılardır. uzak durunuz.
  • hayatımda gördüğüm en iyi paketlemeyi yapan satıcı.orijinal ürünü, uygun fiyata almak için gittigidiyorda da dükkanları var, önerilir.
  • bugün vip 212 sipariş verdiğim satıcı.

n11 üzerinde 356 civarında olan fiyat hepsiburada ve gittigidiyorda 415 gibi bir fiyata aynı satıcı tarafından satılıyor.

bazı yorumlarda jelatinsiz ürün gönderdiklerini yazmışlar bu yüzden korkuyorum. önlem olarak kargoyu alırken her anında videoaya almayı düşünüyorum. ürün elime ulaşınca orijinalliğiyle ilgili bilgi vereceğim.

güncelleme : ürün elime geçti. ardından açmadan sephora ve sevile götürüp açmadan kontrol ettirdim onlar sahte olduğunu söyledi. sonra satıcıyı aradım ve tabiri caizse göz boyamak için güven verdi. sevilin ve sephoranın çok pahalı ürün sattığını bu yüzden internetten alınanlara sahte dediğini belirtti. üründe sıkıntı olmadığını olursa kendisine ulaşabileceğimi belirtti. bu sözlere güvenip jelatini açtım sonra kutunun yan tarafında olan çizgiyi gördüm. bu çizgi orijinal şişesinde var mı diye yeni bir sephora ve sevil mağazasına götürdüm ve sonuç olarak o çizgi hiçbirinde yok. internetteki videolara da baktım orda da yoktu.

ayrıca mıknatıslı kapağı olan parfümün mıknatısı benim aldığım parfümde bariz şekilde eşit boşlukta kapanmıyor.

hemen satıcıyı aradım ve bir bayan satıcının yurt dışına çıktığını söyledi. doğru da olabilir bilemem.
    parfümü sephora'da 1 fıs sıktık. kokuda belirgin bir fark olup olmadığını anlayamadım.
    bunun üzerine n11'i aradım ve durumu anlattım. gerçekten ilgili davrandılar. bugün fotoğraflı kanıt istediler. ben sahte olduğundan eminim. umarım n11 sahte parfümün değil de haklı tüketicinin yanında olur
hesabın var mı? giriş yap