şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şöyle bir baktım entrylerine de iyi parti'li rolü yapan aktroll olduğuna karar verdim.
 • bir aktroll gibi duruyor. yazdiklarinin ici bos. engelle gec.
 • entry'lerine soyle bir bakinca sekuler turk milliyetcisi oldugunu anlayip kanimin isindigi yazar. dolu dolu entry'leri var.

  fakat ne var ki; suru psikolojisinin esiri bir chp tutkunu hdp hayrani, 16 yillik akp iktidarinin en buyuk sansi olan bir secmen kitlesi var sozlukte, etiketi yapistirmis oradan kopan birkac uslupsuz, aktroll diye. kesinlikle aktroll'lukle ilgisi yoktur.

  yazar oldugu ilk gunden beri dikkatimi cekmeyi basarmis, besiktasli, aksenersever bir yazarimiz. umarim 24 haziran gecesi sevincten tepine tepine dans ederiz. *
 • hicbir partiye "caldi" gibi bir ifadede, iddiada ve imada bulunmamis yazardir.

  "esinlenmis" demistir. "caldi, cirpti" gibi vasat kelimelerle cumle kurmayacagini tahmin ettigim, cok duzgun bir yazardir.

  chp'nin iyi parti'den esinlendigi de dogrudur. 100 senelik chp'yi ilk kez boyle klipli, animasyonlu, sakali, komikli secim kampanyasi yaparken gorduk. o da ne hikmettir ki, iyi parti'nin ilk secim kampanyasina denk gelmistir. dolayisiyla, olmayan bir seyden bahsetmemistir. kaldi ki chp'nin ping'li reklami zaten alenen ortadadir.

  zaten chp nasil reklam yaparsa yapsin, asagidaki linklerden de cok iyi anlasilacagi uzere, cakmasi, yan sanayii, asirtmasi olarak kalacaktir.

  iyi parti secim kampanyasi reklam calismalarinin bazilari ise su sekildedir:

  (bkz: iyi parti’nin google reklamı)
  (bkz: star wars iyi parti reklamı)
  (bkz: iyi parti'nin fetölü reklamı)
  (bkz: iyi parti reklamları)
  (bkz: iyi parti milletvekili adayı ali aydın'ın reklamı)
  (bkz: iyi parti gönüllüleri ilk kurşun anıtı önü klibi)
  (bkz: yüzünü güneşe dön)
  (bkz: iyi parti dik dur iyi olacak reklamı)
  (bkz: iyi parti seçim şarkısı)
  (bkz: iyi parti seçim müziği)

  https://twitter.com/…tatus/1008988707897126912?s=09
  https://twitter.com/…tatus/1008754104145973248?s=09
  https://twitter.com/…tatus/1008340438711984128?s=09
  https://twitter.com/…tatus/1005008908744843264?s=09
 • başlığıma ilk kez bakıyorum ve bakmadan önce aktroll yazıldığına o kadar emindim ki.*

  biliyorsunuz iki lafı bir araya getiren, internet kullanan bir kişiyseniz chp'li olmanız, chp'ye asla ve kat'a bir eleştiri getirmemeniz, önünüze sunulan tüm balonları şişirmeniz ve aynı şeyi deneyip farklı sonuç almayı umduğunuz her seçim akşamı türkiye'den siktir olup gitmek başlığında ağlaşarak aziz nesin alıntıları yapmanız gerekiyor. yoksa linç edilirsiniz. sosyal medyanın ilk kuralı budur.

  bu nickin sahibi akp'nin bile * chp'ye göre kötünün iyisi olduğunun bilincinde olmasına rağmen hayatı boyunca bir kez bile akp'ye oy atmamış, deist bir türk'tür ve her gerçek türk gibi terörist bir partiyle oynaşan bir y- chp'ye oy atmayacaktır. zoruna gidenin borusuna gitsin. iyi parti olarak iktidara geldiğimizde sizin gibi dünyayı siyah ve beyaz olarak ikiye ayıran at gözlüklü aptal kitleyi de eğiteceğiz. katil devlet diyen ahmet şık için ifade özgürlüğü diye ortalığı ayağa kaldırırsınız ama işinize gelmeyen her düşünce sahibini yaftalarsınız. modern geçinirsiniz ama ortadoğulu kolektif bilinç dışınız ilk fırsatta ortaya çıkar. hassittin ordan. sizin tarafınızdan etiketlenip linç edilmek bir şereftir.
 • anlaşılan o ki bir takım lpg'li seçmenin mabadını yakmış yazardır. tabi alışık değiller kafalarında kurdukları şeyin içinden çıkmaya
 • calemityceyn veya mentatification kankasıyla birlikte sözlükte "bakın biz iyi partiliyiz ve muharrem ince ikinci tura kalırsa ona oy vermeyeceğiz" teması yaymaya çalışan şahıs. ne hikmetse hepsi birbirinin başlık altına yazmış. böyle bir grup seküler milliyetçi teyze altın günü yaparken ekşiye yazar olma kararı vermiş gibi bir izlenim oluşturma çabası var bu arkadaşın.

  ince seloyu hapiste ziyaret etti diye terörörörö diyen, ekşicilerin birinci kuralı chpyi katiyen ölöştörmömömktör diye zırvalayan hiç kimse, yorumlarını okumaya değmez. lan sen okumuşsun bir de entry döşüyorsun diyenleriniz olacak: siz bu tiplerin gazına gelip "ulan bu iyi partililer de hep böyle herhalde ince gelirse sıçtık" demeyin diye uyarıyorum. çete olm bunlar. valla.
 • haftalardır sol frame'i siken bir sahil şeridi biracısı tarafından altın günü teyzesi olmakla suçlanan doktora öğrencisi. sizin yaşınız yetmez ama merkez sağ bu ülkenin kaliteyle özdeşleşen kesimidir. yeni tanışıyorsunuz tabii bu aşağılık kompleksleri normal.
 • hiçbir iyi partili muharrem ince'ye böyle laflar söylemez.çünkü ikiside ittifaktadır, ikiside dosttur. bu bildiğiniz aktroll.
 • ittifakın anlamının birbirini pohpohlama değil, 2. turda birbirini destekleme olduğunu bilmeyen cahiller tarafından tacizci küfürbaz adaylarının balonunu şişirmediği için ezberci ve sığ bir bakış açısıyla iftira atılan yazar.

  noldu ellerinizle teslim ediyorsunuz iktidarı yine tayyip'e. utanır mısınız ama utanmazsınız. tayyip bunlar yüzünden iktidarda. ama gelip ülkedeki tek gerçek muhalefet olan türkçüleri suçluyorlar. rezil herifler.