şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yetenekli ve vahsi bir amerikan yavrusu. kücücük yasta ck mankenligi yapmis, vogue'a kapak olmus ondan sonra bu is beni sarmaz diyerek müzige bulasmis. ı'd rather eat glass adinda kimbilir ne tip bir solo albüm sahibi, öte yandan da aktris, mesela almost famous'ta groupielerden biriydi. indie'den sayilabilecek filmlerde cömert oyunculuklar sergiliyor (bkz: bully). simdilik tek handikapi sevgilisi sean lennon.
  • hatun diye inim inim inleyen sözlük yazarlarına ‘bully’de dünyanın en seksi isminin sahibi baygın bakışlı bijou’nun memeleri minicik bluzunun altından –evet altından- parmak uçlarınızı snobe ederken nerdeydiniz.’ diye bağırmak isteğiyle beni yakıp yakıp kavuran aktris, ilk ve tek entrysini şimdi çaylak olan biricik dürtü kontrol bozuğu, file çoraplı takma bacaklarımın tek sahibi geçkin porno yıldızı patty diphusa’mın yazdığını görünce popoya inecek şaplaklarıma hiç hakim olamadığım çılgın yıldız, bakınız: golden globe’un en cazip tebessümlü, dağıtılası topuzlu, kırmızı dudaklı, inci dişli kızı anne hathaway’le geçen yıl oscar zengini yazar ve yönetmenli havocta başrol oynadı. bir kul tanrısından bu kötülük ve iyilik perilerini bir arada, 3 metreye büyütülmüş olarak görmekten başka ne ister diye düşünürken bijou durmadı, kendi berbat, adının yeme de yanında yat venom’da oynadı ve tam şu anda david fincher' ın robert downey jr ve gary oldman’lı zodiac’ında salınıyor. bayılmak üzereyim.
  • saçları toplamadığı sürece çok tatlı güzel bir oyuncu. bu vesileyle hostel part 2'yi kınıyoruz.
  • busy philipps'in sarhoş, adını bile söyleyemeyen hali. *
  • hollywood'un ünlü parti kızlarından paris ve nicky hilton'ın kankası.babası bir dönemin ünlü grubu mamas and papas tan john phillips
  • bir film setinde başka bir aktöre psikolojik işkence yapmış kişi.

    http://www.hollywoodreporter.com/…ully-star-1057387