şükela:  tümü | bugün
 • video odaklı yeni bir internet girişimi. kaliteli röportajlar var gibi duruyor.
 • hayata dair söyleyecek sözü olan insanlarla - sanatçılar, yazarlar, çizerler, müzisyenler, blogger'lar, bakkallar, sokak çocukları,... - röportajları barındıran videoblog oluşumu.

  [http://bikafalar.com/ http://bikafalar.com/]
 • önce tanım: bir tür video barındırma sitesidir.

  ajans, tasarım, kurgu, prodüksiyon, radyoculuk gibi deneyimleri olan, kaplarına sürekli dar gelip bi' kafalar yaşayan 3 über girişimcinin yarattığı en yenisinden internet sitesidir.
  içlerinden birisi için bkz: bora öğünç ama diğerlerini de anmadan olmaz: eskinin radyo odtülü'sü; kurgu dünyasının aranılan ismi rıfat demir ve cool tasarımcı zeki tongal ile bu işe girişmiştir.

  site, girdiğimizde pek bir şirin tasarımıyla sempatiyi kazanır. attı mı ilk golü? yalnız: hocam, hafiften bir retro havası mı seziyorum?
  iyi olmuş iyi!
  'e, peki ne var burada?' diyecek olursanız da birbirinden sürpriz isimlerle röportajlar var.
  adamlar gitmişler jehan barbur, vedat özdemiroğlu, can öz ile konuşmuşlar. hem de sıkıcı sıkıcı, klişe muhabbetler dönmemiş.

  henüz çiçeği burnunda bir site olduğundan videolar sınırlı ama devamının geleceği belli. bir de kutsal sorular diye bir bölüm yapmışlar. anket doldurmaya bayılanlar, lütfen buraları işgal etmeden siteye yönelelim!

  ve işte, link geliyooor: www.bikafalar.com
 • çok keyifli kısa röportajların olduğu güzel bir video sitesi. mesut süre ile de bir röportaj yapmışlar. ne kısmet de ki o da keyifli bi 9 dakika olmuş.

  http://bikafalar.com/…at-varsa-sen-insansindir.html
 • alkışlarlayaşıyorum'da gezerken serdar kuzuloğlu röportajlarına rastladım. adam ferrari'ye binenlere falan küfrediyordu. sonra tabi baktım ne ayak filan diye bu herifler. anladığım kadarıyla taze bir oluşum. hatta sözlüğe sanırım ilk ben girerim diye düşündüm (yeni bir keşif edasıyla), fekat gördüm ki millet mutlaka benden önce bir şeyleri çakozluyor. neyse bikafalar olayına gelirsek, oturup eşşek gibi izleniyor röportajlar; uzman tv'nin daha samimi olanı gibi. hatta bazılarında bizzat karşılıklı konuşuyormuşuz gibi oluyor, iyi de oluyor. "bi' tutarsa bu kafa iyi bi kafa" dedim, zira zaytung'u da ilk keşfedenlerdenim. ama tabi azıcık daha zengin içerik olsa fena olmaz. zaar onu da zamanla yaparlar.

  yalnız; adamsın suavi, onu da eklemeden geçemeyeceğim.
 • bitanecik adamlar bunlar ya, ezel akay'ı buyur etmişler şimdi de: bir şey üret
 • bilgisayar başında yapacak o kadar işim varken; girip çıkamadığım site olmuştur.
 • sitede yer alan videoların içinde, özellikle can öz'ün babasıyla arasındaki küslüğü ve sonrasını da anlattığı söyleşi gözden iki damla yaş getirir. her zaman dendiği gibi.. aile önemlidir..
 • sonunda sahsimca beklenen roportaji patlatmistir.

  "neden bu kadar karmasiklastiriyorsun ki? basit."

  (bkz: murat daltaban/@genia)