• altinci nesil yazarlardan biri.
  • radyoların clupçısı, çaynar aga.
  • bana tuvalette gazete okuma aliskanligi kazandiran oda arkadasi. afedersiniz ama artik iserken bile yerdeki gazeteleri okuyorum.
  • proj102nin en zor* projesini birlikte tamamladığım proje arkadaşı, çılgın gözlemci..
  • acı ve zorluklarla dolu yıllardan sonra mutluluğu yakalamış, lise yıllarından sonra benim için daha bir vazgeçilmez olan insan. yakında almanya' yı da birbirine katacak; kıskanmamak elde değil..
  • iri kiyim gorunen, fakat o cusseye yakismayacak ince bir ruha sahip olan radyo* insani, muzikus uyesi. kibarmi kibar oldugu icin ne kadar cani cekerse ceksin kendisine onerilen pizza dilimlerini reddeder. ama daha sonra dilimleri zorla agzina tikinca da "bana pizza artigi yedirdiler" deme gibi kotu bir huyu vardir. kendisi cafe dorm'un ortasinda cektigi halayla da taninir, melek gibi adamdir vallahi.
  • hayranlik uyandiran nicklerden birine sahip eski okuldas ve ciddi sevimli kisilik. suruculuk ozelliklerini iyice bir teste tabi tuttugumuz ve gecer not verdigimiz biri, konser cikislarina borcluyum aslinda tanisikligimi ama bi de artik gulen buyuk suratlarla fox force five ile birlikte aniyoruz onu, iyimser gulumser radyocu.
  • eger yamulmuyorsam 1 hafta icersinde cadir komsum olacak suser. artik bizim cadira da el atar diye umuyorum
  • alamanyalarda kafayi cizdigini duydugum gariban suser. kendisine sabir diliyor akli dengesini yitirmeden memlekete donmesini temenni ediyoruz.
hesabın var mı? giriş yap