şükela:  tümü | bugün
  • benim gözümde trials adlı efsanevi motosiklet/denge oyununun iose uydurulmuş halidir. fizik motoru gayet tatmin edicidir.
  • kullanicilarin kendi bolumlerini hazirlayip diger insanlarla paylasabildigi efsane iphone oyunu. buyuk harflerle aisx yazarsaniz 2 saat ugrasip hazirladigim fly high bolumunu oynayabilirsiniz
  • tartışmasız app store'daki en iyi oyunlardan biridir.
  • daha easy bolumundeki bal kabaginin ustunde dengede durmayi bile beceremedigim zor oyun. app store'daki en bagimlilik yapici, en eglenceli oyunlardan biri. ki, bana bile motosiklet oyunu oynatabilmis.
    en cok da adamin iki 2 backflip yapti diye ehe, ehehe diye serseri serseri gulmesine ve kontrolu kaybettirdiginde en olmayacak aralara domaralarak, amuda kalkalarak yapismasina bayiliyorum.
  • ipad de oynaması extra keyif veren oyundur. jpdf koduyla benim yarattığım kısa fakat zevkli parkuru oynayabilirsiniz.
  • pek bi güzel, pek bi keyifli ama trials frontierın yanında amatör eğlendirir. 3 günde bitti oyun.
  • baya önce app storeden satın almıştım ama nedense beğenmeyip silmiştim. 10 gün önce tekrar indirdim bağımlı oldum lan. extreme bölümlerin birinde telefonu parçalicam. easy ve medium bölümler %100 bitti. hard %80, extreme %28 bitti daha da ileri gitmiyor zaten.

bağımlılık yapan ve bazı bölümleri cinnetlik bir motor oyunu.

edit: hard %95 extreme %54 oldu.