şükela:  tümü | bugün
 • tipik bir furkan bölükbaşı karalama kampanyası. "çocuğumuzun her hangi bir inanca sahip olması konusunda baskıcı olmamamız gerektiğini ..." diye yazan adam için "çocğunun ateist olmasını isteyen biri" diye bahsediyor. eşine iç çamaşırı alan birine "muhtemelen fantezi için" diyor. gerisini okuma ihtiyacı bile duymadım, gerisi de muhtemelen böyle çarpıtmalarla dolu. bu utanmaz arlanmaz hala ekşi sözlükte yazıyor, yazmakla kalmıyor iftira atıp ve yalan söylüyor.

  bu kadar rahat yalan söyleyen, başkalarının onuruyla oynayabilen, bu derece haysiyetsiz adamların ekşi sözlükte yazması artık skandal değil. hele hele hakkında fetö iddiaları bu kadar güçlü olan biri olmasına rağmen değil. asıl skandal bunları rahatlıkla yazabilmesine ekşi sözlük yazarlarının göz yumması.
 • furkan the 15th july martyr has arrived.
 • o zaman ben de buradan lordun boşanmış bir kadına göz diktiğini çıkartırım. demek ki herkes ekmeğinin peşinde.

  ps: halkım oğlum ben başka ne dememi bekliyordunuz.
 • ifşa eden insanların terbiyesizlik yaptığını düşündüğüm konu.

  bunu da kişilerden bağımsız ve ilkesel olarak düşünüyorum. bir insanla bir sorununuz olabilir, ondan nefret de edebilirsiniz ama karısını, kızını, annesini, babasını ifşa etmek hiç de ahlaklı bir davranış değildir.

  samimiyetimin kanıtı olarak da furkan eczanesi başlığındaki şu entry'mi referans olarak veriyorum.

  (bkz: #71117470)
 • haklı erkektir. mayo giymeyip çuvalla denize giren eşim olsa ben de boşarım. öte yandan konu bu değil, ama aktroll'ün modern yaşamı benimseyenlere karşı propaganda yürütmesi için beğenip cımbızladığı cümleyi başlık yapması. özetle başlık tamamen manüpülatif ve provokatiftir.

  kaldı ki, aktroll sırf bu propaganda için ek hesaptan selçuk bilmemne diye bir "layikçi karakter" ve hikayesi yaratmış olabilir. sonuçta bu tiplerin provokasyon için örtülü ödenekleri var, bir ekşi sözlük hesabı kaç para?
 • tanım: bir troll bir trolle gel troll kardeş beraber trollük yapalım demiş.

  yorum: gerçekte böyle bir şeyin olması zor da, hadi diyelim ki oldu. sana ne birader sana ne?
  hadi sizi de geçtim. bize ne amk bize ne?
 • “bikiniyle denize girmesini sevmemden hoşlanmıyor”dan, “bikiniyle denize girmiyor diye karısından boşanıyor”u çıkarmak için çok uğraştınız mı?

  nasıl bir algı yönetimidir bu?

  ciddi ciddi ahiret inancınız varsa, o adamdan helallik istemek zorunda olduğunuzun farkında mısınız? çünkü, (bildiğim kadarıyla) bir insan günahkar dahi olsa, iftira atma, günahını alma hakkınız yok!

  allah rızası için islam’ı iyi okuyun!

  karınıza bikini giydirmeyince müslüman oluyorsunuz da bir insana iftira atınca ne oluyorsunuz?!
 • karşısındakini kendi zevk ve istekleri doğrultusunda değiştirmeye çalışan insanlar hangi düşünceden olursa olsun benim için beş para etmezdir. size önerim, bunu fark ettiğiniz anda koşarak uzaklaşın.
 • bikinisiz yani üstsüz mü girmiş denize? kim niye boşanmış engellediğim bir troll’ün yazısı olduğundan anlayamadığım saçmalıktır.