şükela:  tümü | bugün
  • furkan the 15th july martyr has arrived.
  • o zaman ben de buradan lordun boşanmış bir kadına göz diktiğini çıkartırım. demek ki herkes ekmeğinin peşinde.

ps: halkım oğlum ben başka ne dememi bekliyordunuz.
  • ifşa eden insanların terbiyesizlik yaptığını düşündüğüm konu.

bunu da kişilerden bağımsız ve ilkesel olarak düşünüyorum. bir insanla bir sorununuz olabilir, ondan nefret de edebilirsiniz ama karısını, kızını, annesini, babasını ifşa etmek hiç de ahlaklı bir davranış değildir.

samimiyetimin kanıtı olarak da furkan eczanesi başlığındaki şu entry'mi referans olarak veriyorum.

(bkz: #71117470)
  • haklı erkektir. mayo giymeyip çuvalla denize giren eşim olsa ben de boşarım. öte yandan konu bu değil, ama aktroll'ün modern yaşamı benimseyenlere karşı propaganda yürütmesi için beğenip cımbızladığı cümleyi başlık yapması. özetle başlık tamamen manüpülatif ve provokatiftir.

kaldı ki, aktroll sırf bu propaganda için ek hesaptan selçuk bilmemne diye bir "layikçi karakter" ve hikayesi yaratmış olabilir. sonuçta bu tiplerin provokasyon için örtülü ödenekleri var, bir ekşi sözlük hesabı kaç para?
  • konu; stv dizisi tadında bir hikaye ve bunun reklamını yapan yardımcı senarist...

"al sana iç çamaşırı al sana bikini kadın... giyeceksin bunları. ben de deri eldivenimi ve kırbacı alıp geliyorum."

bu hikayeyi biz bi yerden hatırlıyoruz ama...?
  • tanım: bir troll bir trolle gel troll kardeş beraber trollük yapalım demiş.

yorum: gerçekte böyle bir şeyin olması zor da, hadi diyelim ki oldu. sana ne birader sana ne?
    hadi sizi de geçtim. bize ne amk bize ne?
  • karşısındakini kendi zevk ve istekleri doğrultusunda değiştirmeye çalışan insanlar hangi düşünceden olursa olsun benim için beş para etmezdir. size önerim, bunu fark ettiğiniz anda koşarak uzaklaşın.
  • bikinisiz yani üstsüz mü girmiş denize? kim niye boşanmış engellediğim bir troll’ün yazısı olduğundan anlayamadığım saçmalıktır.
  • (bkz: sana ne)
    (bkz: kime ne)
    (bkz: bize ne)
  • ulan şimdi ekşi'de veya sosyal medyada bir fake hesap açıp benle karşıt görüşlü birinin ağzından swinger partilerinden, uyuşturucu partilerine kadar fantastik hikayeler anlatsam. sonra da gerçek hesabımdan ekran görüntüsü alsam, bu x'ciler işte böyle diye provokasyon yapsam, acaba nasıl olur?

birkaç ay önce twitter'da kendine atatürkçü süsü vermiş bir hesapla karşılaştım. atılan tweet şu şekildeydi; " bizim kıblemiz anıtkabir'dir." al ekran görüntüsünü, "atatürkçüler, atatürk'ü bakın nasıl ilahlaştırıyor" diye yaygara kopart. zaten gaza gelmeye, provokasyona dünden hazır bir toplumuz.