şükela:  tümü | bugün
 • grubun en sabikalisi 'kathleen hanna', artik yeni grubu le tigre'de bolucu faaliyetlerine devam ediyor..
 • kathleen hanna, tobi vail ve kathi wilcox'un 1980'lerin sonlarinda cikardigi fanzinin adidir ayni zamanda. bikini kill konserlerinde sahneye davet ettilen kadin seyircilerden agizlarina geleni soylemeleri istenirdi. ayni zamanda grup icin produktorluk yapan joan jett'i en buyuk ilham kaynagi olarak gosterirler ve onun albumlerinde gorunurler.
 • super eglenceli punk rock grubu.. i like fucking, rebel girl, new radio enfes parcalar.
 • pussy whipped albümü tavsiye edilesi, orgazmın bokunu çıkaran, sıkı hatun grubu; sevilesi, dinlenesi. bu hatunlar, kurt cobainin de tercihleri arasında aynı zamanda . fakaat l7ın cherry bomb* coverı her zaman bikini kill'inkine tercih edilir.
 • grubun davulcusu tobi vail, kurt cobain 'in courtney love'dan önceki son sevgilisidir. bir konserde lounge act'ten sonra kurt cobain tobi vail'in ismini sayıklamıştır. zira bu şarkıda geçen "still smell her on you" şarkının orjinal halinde "smell him on you" şeklindedir ve direk olarak tobi vail için yazılmıştır.
 • hole'dan ziyade babes in toyland tribünlerinde oturduğumuz, "yahu kadınların punk'a katkısı nedir, nerede dururlar, ne yer ne içerler, nasıl vokal yaparlar" diye kafamızın karıştığı dönemlerde bikini kill, the c.d.version of first two records şeklindeki siyah beyaz filmiyle kafamızı netleştirmişti. olayın sheena is a punk rocker'dan detaylı olduğunu fark etmemizi sağlamıştı. basda kathi wilcox, davulda tobi vail, vokallerde kathleen hanna, gitarda billy karren * olan bu çift albüme, daha önce huggy bear ile a yüzlü b yüzlü bir kayıttta aşina olduyduk. bağır bağır, kız, kus, kuru, ıslak, sinirli, yürü kızım durumu. albümün ikinci parçası liar'da give peace a chance referansı var. thurston hearts the who, adından belli sonic youth ağırlığı altında durumuna hakim olamamış arkadaşların ağzına sıçıyorlar, don't need you, bize pamuk helva şefkati göstermeyin, jigsaw youth ise vücuduma ne yapacağıma ben karar veririm, istersem satarım istediğimle yatarım hali. en sevdiğim parçaları, rebel girl serin serin takılan bir kadınla arkadaş olmak isteyen başka bir kadının hikayeciği. albümün son şarkısı outta me'de, aşk nefret ve saplantı olayının şeklini anlayamamış ergen erkeklerin bardağına tükürüyorlar. vay vay vay. olur. oldu hatta...
  şu da var: bikini kill are activists, not musicians diye kendileri bağırıyorlar, müziklerine çok abanmamak gerek sayın dinleyiciler.
 • bikini öldürür şeklinde imalı bir şekilde teleffuz edilebilir.
 • this is not a test diye bir şarkıları vardır, muazzamdır*..
 • courtney love'ın hole'ü tadında punk grubu.

hesabın var mı? giriş yap