şükela:  tümü | bugün
 • açık söyleyeyim böyle hacı hoca tayfasıyla hiç işim olmaz, hiç de sevmem. lakin bu adamı kendi içinde tutarlı buldum. en azından inandığı şeye uygun davranıyor. birkaç hafta oruç tutup sonra yemediği nane kalmayan dallamalara yeğdir.
 • inancı gereği yapmıştır, helal olsundur.
 • kadına laf edip karışacağına kendini tesettüre sokmuş sporcudur. inancınızı böyle yaşayın canımı yiyin.
 • yatıp kalkıp allahu akbar dedikten sonra bakara makara diye kuranla taşşak geçen zihniyette olmayan sporcudur.
 • farklı bir self-kontrol mekanizmasına sahip adamdır. ancak bu şekilde taciz ve tecavüz etmekten kendini alıkoyabiliyor olmalı..

  inançları uğruna yapıyor diyenler; madem öyle sadece gözlerini uzak tutsun ve bakmasın. o yaptığının hırsızlık yapmamak için kendi eline kelepçe vurmaktan ne farkı var?
 • kadına çıplak giyiniyor diyip salya akıtacağına tecavüzü haketti diyeceğine. kendi seçimidir ama ben bakmam kardeş demiştir. sırf bu yüzden saygıyı sonuna kadar hak eder. kendi inancını istediği gibi yaşar kimsenin de yaşam şekline mentalitesine salça olmaz. bir daha helal olsun.

  edit: entryler ile gelen tespitler sonucu kadının metalaştırılması ve mal gibi orada kullanılmasına olmayan tepki bu adamın yaptığına yapılıyor ya. themis duymasın çok üzülür.
 • kendi kendine yapabilecegi en dogru seyi yapmistir.
 • gayet de hosuma gitti yaptigi kendi inancini yasiyor iste boylesinden insana zarar gelmez. bi de bizim musluman gecinen adamlari dusunun. once gozleriyle eritecek kadar bakar sonra yanindakine bu orospulari oldurmeliyiz filan derdi. adam belliki inancim beni ilgilendirir modunda ben bakmiyarak gunah kazanmiyorum fakat onun yaptigi da onunla allah arasinda diye dusunuyorsa gayet de yerindedir.

  bu adama akilsiz filan diye sallamamali bence siz bizim ulkemizde muslumanim diye gecinen. arkanizdan kalcanizi 1 saat dikizleyenlerden korkun.
 • güzel bir protesto örneğidir. kadının vücudunun ticari meta olarak kullanılmasının karşısında dik duruştur. helal olsun vallahi. kendimden utandım. kimse o kadının çıplak vaziyette orada ne işi var diye sormuyor nedense. o kadının vücudunu o şekilde pazarlaması, pazarlattırılması, kadınlar için en büyük hakarettir. ama anlayana.
 • turistik bir şehirde yaşıyorum. her milletten insanı görüyoruz hali ile. insanların kapanmasını anlarım, inancıdır, saygı duyarım. kara çarşaf hiç hoşuma gitmez ama o da inançtır , saygı duyarım. ama yüzme havuzun kenarına kara çarşaflı eşini getiriyorsan, onu 40 derecede güneşin altında çocuk bakmak mecburiyetinde bırakıyorsan ve o tüm bunları yaparken sen parmak arası terliklerinle havuz kenarında gezip, bikinilileri seyrediyorsan, sonra sıcaktan bunalıp o havuza giriyorsan ve öküz gibi etrafı kesiyorsan, o kadın da orada peçe altından dondurma yemeye çalışıyorsa bunu anlamam.bu inanç değildir. kötü kalpliliktir.

  hareket çok abartılı ama en azından inancı ile tutarlı.

hesabın var mı? giriş yap