şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: zulüm)
  • açık söyleyeyim böyle hacı hoca tayfasıyla hiç işim olmaz, hiç de sevmem. lakin bu adamı kendi içinde tutarlı buldum. en azından inandığı şeye uygun davranıyor. birkaç hafta oruç tutup sonra yemediği nane kalmayan dallamalara yeğdir.
  • inancı gereği yapmıştır, helal olsundur.
  • kadına laf edip karışacağına kendini tesettüre sokmuş sporcudur. inancınızı böyle yaşayın canımı yiyin.
  • yatıp kalkıp allahu akbar dedikten sonra bakara makara diye kuranla taşşak geçen zihniyette olmayan sporcudur.
  • farklı bir self-kontrol mekanizmasına sahip adamdır. ancak bu şekilde taciz ve tecavüz etmekten kendini alıkoyabiliyor olmalı..

inançları uğruna yapıyor diyenler; madem öyle sadece gözlerini uzak tutsun ve bakmasın. o yaptığının hırsızlık yapmamak için kendi eline kelepçe vurmaktan ne farkı var?
  • kadına çıplak giyiniyor diyip salya akıtacağına tecavüzü haketti diyeceğine. kendi seçimidir ama ben bakmam kardeş demiştir. sırf bu yüzden saygıyı sonuna kadar hak eder. kendi inancını istediği gibi yaşar kimsenin de yaşam şekline mentalitesine salça olmaz. bir daha helal olsun.

edit: entryler ile gelen tespitler sonucu kadının metalaştırılması ve mal gibi orada kullanılmasına olmayan tepki bu adamın yaptığına yapılıyor ya. themis duymasın çok üzülür.
  • türkiye'nin %45'inden daha onurlu davranmıştır.
  • kendi seçimi falan deniyor. böyle abartılı bir şey yapmak yerine başka bir tarafa bakabilir, gözünü kapatır hiç olmadı. göz kapaklarına hakim olamıyor mu sanki.

kıza öcü gibi davranmak ayıp bence. kız da onun sakallı halini görmemek için elindeki tepsiyi kapatsa yüzüne?

müslümanlıkta abartılı hareketlere, şov amaçlı yapılan göstermelik şeylere yer yoktur. bu kadar basit ve net.
  • gayet de tutarlı davranmıştır. ama o kadın neden bikinili onu anlamadım işte. bilek güreşi ve bikini? hani plaj voleybolu falan normaldir de. bilek güreşine olan ilgiyi mi artırmak istemişler ki?