şükela:  tümü | bugün
  • halil ibrahim göker'in yeni şarkısı.
    spotify link

klip

edit: klip linki.
  • su an dinliyorum. reynmen sandim basta. basarili ama birbirlerini kopyaliyorlar sanki. gerci iyi olduktan sonra kopyalamanin cok bi onemi yok ama umarim 2000'in baslarinda tum popcularin ayni seyleri evirip cevirip yeni sarki diye sunmasi gibi kanser olup yayilmaz.

o degil de artik nasil bir teknoloji kullaniyorlarsa halil ibrahim'in sesi bile guzel cikmis. vine'larini izlemesem inanicam.(bkz: swh)
  • pıkmışım daha yakışmıyor mu. daha samimi daha gerçek. b yerinde illa duracaksa bari tünya olarak alalım dünyayı.
    öz hakiki pıkmışlar el edin şu tünyayı değiştirelim.
  • sesini anıl piyancı sandım ama şarkı hoş :)
  • başta parodi sandım. "yaptığınız da sanat mı lan, al ben de yaparım" diyerekten son dönem rapçileri, ritimleri, kliplerini, triplerini, klipte kız oynatmalarini, autotune u falan tiye alıyor zannettim. klibin tamamını izleyince anladım ki adam ciddiymiş. dahası olmuş da. bir eksiği yok diğerlerinden. onlar olmuşsa bu da çok güzel olmuş yani. o alttaki ritimle ne söylense dinleyecek olan beni tavladı gayet.
  • ajdar'ın çikita muz şarkısıyla kıyasıya yarışabilecek bir şarkı. fakat nane nane daha güzel bundan. şarkıyı yapan kişi de; eskiden vine çeken, hatta çoğunlukla peruk takıp kadın kılığına girerek vine çeken, sonrasında bir kafeci olan, instagramda olumsuz eleştiri ya da olumsuz yorum yapanları kaldıramayan, engelleyen bir insan.
  • bu ne amk düşüncesiyle dinlediğim fakat sonrasında bağımlılık yapan şarkı.