şükela:  tümü | bugün
  • saçma bir konsept. kimsenin götünü kaldırmaya gerek yok. bir kere almaya başladım mı hep almak zorunda olacağım için asla ve asla para vermeyeceğim site.

(bkz: kapitalizm)
  • tek seferlik almanın da mümkün olduğu -ocak ayı için yeni yıl paketi, şubat için sevgililer günü paketi gibi seçenekleri olan- satış sitesi.
  • bugün etohum girişimcilik zirvesinde ilk 15 girişim arasında seçilen proje. ekip iki çiçek bir böcekten oluşuyor gördüğüm kadarıyla.

siteyi inceledim, ilgi çekici geldi şahsen. değişik bir girişim. kadro genç ve heyecanlı. bu heyecanlarını korudukları taktirde daha iyi noktalara gelecekleri kesin. tebrikler bikutumutluluk ekibi!
  • benim gerçekleştiremediğim iş fikirlerimden biri olduğu için hasetle yaklaştığım hede :) neyse allah cesaret edenlerin yolunu açık etsin, ne diyelim...
  • ıncık cıkcık, küçük şeyleri çok seven biri olarak beni mutlu edeceğini düşündüğüm kutu. hediye kutusu demişler ama ben bunu kendime de alırım ki. hatta hediye etmeye kıyamam, öyle. henüz hiç edinmedim ama temmuz ayının temazı gezgin'miş. şimdiden merak ediyorum neler çıkacağını. alıp görmem lazım. *
  • bugün bir arkadaşıma hediye geldiğinde gördüğüm ve görür görmez bayıldığım hediyelik kutu sitesi. insan kendisine de alabilir.
    güzel yanı da içeriğinin sürpriz olması. önceden alıyorsun ama ne çıkacağını bilmiyorsun.
    bence tutar bu konsept, oldukça başarılı buldum. düşünenlerin ve hayata geçirenlerin emeğine sağlık.
  • (bkz: loot crate)
  • bi ay ojeyle fular, bi ay iki uyduruk bileklikle güneş sonrası kremi gönderen, sloganlı kartpostallı kutu tedarikçisi. parasında falan değilim ama komik yahu.. birine hediye göndereceksem daha güzel bişiyler gönderirim kendim seçip. kendime hediye alacaksam da neden başka birinin dayattığı şeyi alayım. resmen bir genç kızın gizli defterini okuyanların zamanından kalma fikir.
  • ''ama reklam yapmıyorum ki, duyuruda gördüm, başlığı açayım dedim'' diyenlerin gelip gelip savunduğu firma/site. delikanlı olup entrylerini silmeseler, siz de görebilirsiniz.