82 entry daha
  • dış hatlarda verdiğin bira şarap viski vodka yı ne yapacağız bilal? samimiysen uçuşlarından kaldır bu içecekleri müslüman bir hava yolu firmasında içkinin ne işi var?

en fazla çaycı olacağın bir şirkette, genel müdür olursan böyle şeyler yapman normal bilal, sen de haklısın.

efes pilsen kazandı, bilal!
  • efes denince aklına sadece bira gelen ve korkuları sebebiyle “anadolu efes” yazmaktan imtina eden türk hava yolları yöneticisi. kutlama tweet’ine efes’i de yazıp ben efes antik kentini refere ettim diyerek sıyrılabilirdi oysa işin içinden.

efes pilsen’in pazarlama ve reklam ekibine de tebrikler.
  • anadolu efes aslında efes pilsen’dir… basketbol ile ilgili olan herkes için hala efes pilsen’dir. gerisi laga lugadır. efes pilsen’i geçtim anadolu efes bile diyemeyenleri allah bildiği gibi yapsın.
  • aferin lan kürsüye çıkıp azar yemeyeceksin
  • eskiden ülkenin geldiği yer denince hep iktidar yanlılarının yaptıkları söyledikleri akla gelirdi, şimdi artık sağ olsunlar bu muhalefetçi geçinen linççi kafalar hiç aratmıyorlar o iktidarcıları, hatta saçmalamakta artık onların üstlerine yok, iktidarcıları çoktan 'sol'layıp geçtiler bu konuda. normal sağlıklı bir siyasi etiğe sahip bir ülke olsak bu iktidarcı muhalefetçi rekabetinden doğan sentezlerle birlikte kazançlı olan taraf her zaman halk ve diplomasi olurdu, amma ve lakin bunların rekabet ettikleri alan o kadar farklı ki siyasetimiz can çekişiyor resmen. allah kurtarsın hepimizi ne diyeyim lan artık. sanki senin dilin çok özgür amk, senin de o kelime dağarcığının içinde ideolojik saplantının esiri yapıp hapsettiğin bir sürü kelime ve ifade vardır eminim. karşılıklı olm hep bunlar, bir o yapar bir sen, ama artık şu çocukça işlerle uğraşmayın lan hadi bıktık bak ne olur yeter.
  • efes pilsen'in daha çok reklamını yaptı şimdi bu tweetle. günaha girdi akşam akşam.
  • bu tweet'e şaşırmak yerine umarım bu kara günler geçer diye dua etmek istiyorum.
  • keşke yunan kazansaydı diyen zihniyetten bir farkı yoktur. yobaz tweetidir.
  • efes antik kentini telafuz edeceği vakit ne diyecek mesela.
  • anadolu ****

voldemort gibi. ismi lazım değil bir sözcük.
    ne var yani?

yazın ege'ye gidecek olanlara "ismi lazım değil antik kenti'ni" ziyaret etmelerini öneririm. tarih yatıyor resmen orada.
39 entry daha
hesabın var mı? giriş yap