şükela:  tümü | bugün
  • trabzonlu vine ünlüsü.

kendi ağzı olduğundan da olsa gerek trabzon ağzı ile orjinal videolar çeken arkadaş. samimiyeti de ayrı bir renk katıyor vine'lara. yakın zamanda daha medyatik olur sanıyorum
  • kardeşinin nişanında gelin havası adlı şarkıyı söylemiş trabzonlu vine ünlüsü. instagram hesabında bulabilirsiniz. bu videoda kardeşinin kendisini tutamayıp ağlaması beni nedense çok duygulandırdı. samistal yaylası gerek bu şarkı gerekse aykırı yollarına parçalarını çok güzel yorumlamış. bahtın hep açık olsun güzel insan.
  • (bkz: medya maymunu)
  • köyden indim şehire
  • zamanında(2015, 14 şubatta) atakan özyurt ve fatih yasin'e sponsor olan eski vine kişisi.
    şimdi iş büyüdü tabi. allah bozmasın beraberliklerini, izlenme oldukça da bozulmaz zannedersem.
  • neden internet ünlüsü olduğunu bin yıl düşünsem anlayamayacağım biri. neden yanı? niye? yaptıkları vasatlık kokuyor.
  • sürekli instagramında reklam paylaşan sosyal medya fenomeni.
  • ağlama beni ana adlı tekil çalışması çok hoşuma giden sosyal medya fenomeni, şarkıcı.
  • komik desen değil, sesi güzel desen değil, öyle çok yakışıklı da sayılmaz... e bu nasıl ünlü diyor insan önce.

bu adamı ünlü yapan özgüvenidir. hiç utanma, çekinme, pısırıklık yok. o an ne yapmak istiyorsa onu yapıyor, doğal. bu sayede sıfırdan bu noktalara gelebildi. aslında trabzon insanının özeti bu bilal. obkektif bakınca sıfır olan adamlar, özgüvenleri sayesinde kendini belli ediyor, ben buradayım diyor. yolu açık olsun ne diyeyim.
    bu arada karadeniz türkülerinden en güzellerinden biri olan ağlama beni ana yorumu da gerçekten güzel olmuş. gerçi sonlara doğru detone olmuş ama olsun, dinletiyor kendini.