şükela:  tümü | bugün
  • twitter üzerinde gördüğüm bir tweet üzerine takibe aldığım fakat daha sonra beğendiğim sözlerinin (bkz: kaan murat yanık)'tan araklanıp atıldığını görünce ve üstüne bu adamın bir de ilahiyat fakültesinde olduğunu görünce takipten vazgeçtiğim insan. kim bilir atacağı diğer tweetler kimden arak olacak diye düşündüm. böyle mi öğretmişler size hakkı, haramı, helali? emek hırsızlığı değil de nedir bu diye sormaz mı insan sizce? ben sordum kendi kendime...

bu da benim tek böyle düşünmediğimi gösteren hayranlarından bir tepki tweeti: örnek tweet
  • sipariş edilen kitaplarını imzalı gönderen yazar!?
  • facebook'ta paylaşımlarını görmekten sıkıldığım eleman. yahu yeter da, bir de kitap falan çıkarmış. ne ayak bilemem.
  • "gecelerin güzelliği karanlık,
    karanlığın tılsımı sükût,
    sükûtun manası derinlik,
    derinliğin özü hakikattir.
    hakikat muhabbetle,
    aşk senle ilgilidir."

ilk kitabında önsöz yerine bu satırlarla başlamış söze. umudu anlatan bir yazar. ilerde hafızalarda kalacak bir isim olursa bilal işgören; hiç şaşmam.
  • nevşehir'de doğdu. imam-hatip lisesini nevşehir’de tamamladı. rize’de 1 yıl arapça, 4 yıl ilahiyat eğitimi aldı. iş hayatına basın ve yayıncılık ile başladı. 1 yıl moral fm’de “ayraç” adında kitap tanıtım programı hazırlayıp sundu. bir haber sitesinde haber koordinatörlüğü yaptı. hâlihazırda ise diriliş postası gazetesinde edebî ve felsefi arka plana yaslanan köşe yazıları kaleme alıyor ve bir yayınevinde proje editörlüğü yapıyor. her iki kitabı da yıl içinde 10'ar baskı yaparken çeşitli illerde de “samimiyet ve öze dönüş” konulu 40’a yakın söyleşi gerçekleştirdi.
  • tam bir yeni türkiye yazarı. ne eksiği, ne fazlası var. seveni için de, sevmeyeni için de durum bundan ibaret.
  • bu işe yaramaz ve boş insan sadece kaan murat yanık'tan çalmamış, yıldız ramazanoğlu'ndan da çalmış.
    yıldız ramazanoğlu'na ait bir twit'i kaynak belirtmeden, yani kendisininmiş gibi yazıvermiş.
    bence hırsız. tam dönemine uygun bir hırsız.
    bu hırsızı sevenler, acaba kimi seviyor?
  • twitter'da denk geldim.

kendisine yazar demiş.

1 milyon takipçisi var.

1 milyon da takip ettiği hesap var.

hakkında söyleceklerim bu kadar.