şükela:  tümü | bugün
  • milliyet gazatesinin sac sakal birbirine karismis,pavyından cıkmayan insan imaji yaratan spor yazari. bjklidir kendisi
  • hayatımda gördüğüm dinlediğim en patavatsız, en ne dediğini bilmeyen spor yorumcusu. bjk'nın lehine konuşması için getirildiği bir forumda salondaki bütün bjklıların sinirini moralini bozan, canını sıkan insan. sırf bunun türevlerinden fenerbahçe camiasında çok sayıda bulunduğunu bildiğim için rahatsız olup, ordaki bjk'lıların canının sıkılmasından keyif alamadım.kınıyorum
    ayrıca kendisi için paranın, gerçekleri yazmaktan çok daha önde olduğunu çekinmeden söyleyerek beni fazlasıyla şaşırttı. ama bu dürüstlüğü için kendisine saygı duymak gibi bi durumum söz konusu değil.
    bahsi gelmişken konuyla ilgili olarak (bkz: fenerbahçeli basın)
  • ucan kafa darbesi ile karsidaki zati zerzevata cevirebilecek kudrete sahip gibi gozuken yazar.
  • sinekten yağ, söylentiden haber çıkaran insan. gördün mü insanlar cordoba’ya yükleniyorlar, hemen yaz bir haber "kıvanç oktay’ın devre arasında tigana’yı cordoba’yı çıkarması gerektiği konusunda uyardığı ortaya çıktı" diye. bir numara ol hemencecik. nerden ve nasıl ortaya çıktı?? beşiktaş kulislerinden, senin sayende... peki biz var mıyız o kulislerde?? yok... bir tek sen varsın, ve senin söylediklerine inanmak zorundayız zaten. salağız biz. kıvanç oktay'ın kimin ne zaman çıkarılması gerektiği konusunda jean tigana üstünde baskı kurduğunu, tigana'nın buna söyleyecek lafının olmadığını da senden öğreniriz. dedik ya, salağız biz.

http://www.milliyet.com.tr/…06/05/09/spor/aspo.html
  • 17 eylül 2006 galatasaray beşiktaş maçı sonrası şöyle cümleler yazmış, beni benden almış spor yazarıdır:

"sakın ola beşiktaş'ın yenilmesine mazaret aradığımız sanılmasın. kartları iyi kullanan, avantajları iyi süzen çakır, beşiktaş adına vermediği penaltıyla skorun belirleyecisi olmuştur bizce."
  • ne kadar fazla televizyonda cıkarsam o kadar iyidir diyen bir amca sanırım. saat 16:00'da baglanıyorlar stadyuma olaylar cıktı diye yorumcu bilal agabey, maca 20 dakika kaldı heyecan dorukta diye baglanıyorlar gene bilal agabey, mac bitiyor gene yorumlayan bilal me$e, en son gecen haftalardan birisinde dolmabahce'de trafik kazası cekiyodu kameramanlar kadraja gir cık yaptı emin olamadım omuydu degilmiydi.
  • her programdan reytinglerini tam tamına, alt alta hesaplasa prime time'da en cok reytingi alan spor yazarı olur.. mamafih onun aldıgı reytingi ölcebilen bir cihaz daha cıkmadı ...

... 3 dakika atv, 5 dakika star.. tgrt'de devre arası 10 dakika, mac sonrası show tv. telefonla baglanırım haber türk'e de. ne etti?
  • tipleme itibariyle barda alev alev yanan viski icerken, iceri girip su isteyen arkada$la dalga gectikten sonra önce bi temiz sopa yiyen akabinde de yerden seken kur$unlar e$liginde dans eden üstadlara benzer..

milliyet gazetesi icin yazar, ismail er'den hallicedir..
  • 18 eylül 2008 beşiktaş fc metalist kharkiv maçı için "49’da günün başarılı ismi delgado sağdan korner atışını kullandı," gibi bir cümle kullanabilmiş şahıs. "günün başarılı ismi" mi? başarılı mı?? o günün mü?? gerçekten mi??

http://www.milliyet.com.tr/…l duses atti 1-0&ver=69

bakalım rıdvan ne yazmış delgado için??
    http://www.milliyet.com.tr/…iktasa kiyak mac&ver=03
  • fabıan ernst'e "ernest" diyen gazeteci. cisse'ye de çisse demekte ısrarını sürdürmektedir aylardır.