• otto von bismark’ın da dediği gibi “sosis ve siyasetin nasıl yapıldığını bilen geceleri rahat uyuyamaz”. youtube’da sosis yapım videosu izlediyse demek ki...
  • bilip de uyuyabildiğine göre midesizlik, vicdansızlık yahut unutkanlık ile malul olmuş birilerinin beyanı olabilir. olmayabilir de, bilemedim şimdi.
  • korku psikolojisi ve korku toplumu yaratıyor aklınca, bunların hangisi çıkıp birşey dese tam tersi çıkıyor, öyle dediyse rahat uyurum artık.
  • svihs, o ayri da, basligi acan adam bile mi haber icerigini okumuyor? 50 kere uyusturucu ticareti ve uretimi ile ilgili bildiklerimi bilseniz uyuyamazsiniz demis. bir haber bulup, baslik acip, "acaba niye uyuyamiyor yauuv" demek nedir?

bakan bey de ayri mesele. beyefendi uyumasin hakikaten o zaman, makamin hakkini versin. bos laflar ile yurumuyor artik.
  • içişleri bakanı süleyman soylu'nun ifadesidir. ülkemi bölünüyor, darbemi olacak , ayaklanmamı var yoksa ekonomik bir sıkıntımı gerçekten ben de merak ettim. sonuçta lafı söyleyenin unvanı içişleri bakanı.insan ister istemez işkilleniyor.ilgili haber

edit : birileri haberi okumadigimi iddia etmiş. evet bakan bey uyuşturucu ile ilgili konuşuyor da bu kadar büyük bir söylemi dile getirmek işin çığrından çıktığını ifade eder. kontrol edilemeyen veya çığrından çıkan bir suç varsa diğer suçlar veya eylemler de otomatik olarak kontrol edilemez demektir. gizem yaratarak suçu ve suçluyu oldugundan büyük göstermeye yarayacak böyle bir soylem bir bakan tarafından dile getirilmemelidir. cunku devletin acz içinde olduğu bir mana da çıkabilir.
hesabın var mı? giriş yap