• gaziantep 5. sulh ceza hakimliği'nin verdiği 01.09.2020 tarih ve 2020/4489 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • silinen ve başlığı özetleyen entry aşağıdaki gibi olan oğuldur... arşiv unutmaz...

üst edit: lütfen gündemde tutalım. tutulmazsa parayla her şeyin hallolduğu şehirde ülke gündemine taşınmadan üstü kapatılır.

kaplan ailesi antep'te en zengin ve siyasi bağlantıları çok güçlü bir aile, bu olayı da örtmeye çalışacaklar önceden olduğu gibi...

edit2: mehmet can kaplan denilen katilin ifadesi :
    “telefonumda fotoğraflar gördü. tartıştık, bir kaç kez vurdum. elimi yıkamaya gittim. döndüğümde olay olmuştu”

https://twitter.com/…ltr/status/1294329213420527616

atlantik halının sahibi bileç kaplan'ın oğlu mehmet kaplan.

2019 yılında ehliyetsiz bir şekilde ve 210 promil alkollüyken çarptığı 1 çocuk annesi hamile zeynep berna atay'ı öldüren katil . bu sene duygu delen'i öldürdü.

zeynep atay haberi

edit: 210 promil alkollüyken tutanak
    https://twitter.com/…lik/status/1294302195576430593

video rahatsız edici +18 videodaki bisikletli çocuk birkaç saniye ile kurtulmuş. çocuğa o andan kalan ruhsal travma.
    https://twitter.com/…tatus/1294270946367418368?s=21

twitter'da gündemde
    https://twitter.com/…mehmet kaplan"&src=trend_click

19 yaşında olan mehmet kaplan'ın ikinci kadın cinayetini işlediğini kimse unutmasın.

berna atay’a çarparak öldürdüğünde “evi yurdu belli, kaçamaz” diyerek tutuklamadığınız ünlü iş insanının oğlu bugün başka bir kadını öldürüyor! bir çocuğu annesiz bıraktığında tutuklamadığınız o adam(!) şimdi bir anneyi yavrusuz bıraktı.

katil

ailen zengin ise tıpkı münevver karabulut, şule çet, gülistan doku’nun katilleri gibi dışarıda rahat şekilde soruşturma dahi geçirmeden aylarca senelerce gezersin. şimdi de duygunun katili. 2 kadının cinayetinden sorumlu. zengin olduğu için kollanıyor.

babasının parasıyla her işin içinden kurtulmaya alışmış biri yüzünden yitip giden genç kızın ailesi hiçbir zaman unutamayacak çünkü.

17 yaşındaki duygu'nun baş şüphelisi mehmet kaplan. genç kızı evinin penceresinden atıp buna intihar demek için o... çocuğu olmak gerek.

duygu delen'in arkadaşlarının paylaşımları...
    "lise son sınıf öğrencisi duygu delen, gördüğü psikolojik ve fiziksel şiddet yüzünden ayrıldığı madde bağımlısı eski sevgilisi mehmet kaplan tarafından tehdit edilerek eve götürüldü. paylaşılan videolarda tedirginliği tavırlarından belli olan duygu delen, evde çıkan uzun süreli arbede ve boğuşmalar sonucu 3.30-4 sularında batıkent mahallesi vehbi dinçerler caddesi almila apartmanından 4 kattan atılarak hayatına son verildi. vücudunda çeşitli hasar kırık ve darbelerle yerde bulundu. olay yerinde anlık müdahelerle hayata döndürülen duygu delen hastaneye ulaşamadan hayatını yitirdi."

kaynak

parası ve siyasi bağlantıları olduğu için uyuşturucusunu, alkolünü alıp başkalarına zarar veren, haram parayla büyütülen insanların çocukları...

bu ülkede kadınları, genç kızları yok etmeye dayalı bir sistem var...

5 günde 33 kadın kadın öldürüldü.

edit: ekşide geçmişte de cinayete konu olmuş ve buna rağmen serbest kalmış.

(bkz: 34 bay 376 cinayeti)

kaynak
  • bileç kaplan'ın katil oğlunun babası tarafından "neden gündemden düşürdünüz, neden unuttunuz" uyarısı niyetiyle başlığı sildirilmiştir.

--- spoiler ---
    adli tıp uzmanı: duygu alkol veya uyuşturucu ile uyutulmuş olabilir, önce öldürülmüş olabilir. duygu’nun atlamış olduğunu düşünmüyoruz. kaynak
    --- spoiler ---
  • ne olaylara şahit olduk. yeri geldi arabayla bir cana kıyılıp üzeri örtülmeye çalışıldı, yeri geldi intihar süsü verilip camdan atıldı diye kıyılan başka kadın cinayetleri gördük. ironik bir şekilde bu olayları tekrar hatırladım. üstelik ilgili şahıs bu iki olay ile suçlanıyor. duygu delen 'in ölümünden önce bir de araba ile katledilen bir kadın var. entryler mahkeme kararı ile silinse de hafızalardan bazı "acabalar" ve "ihtimaller" silinmeyecek. ne yazıkki mevki birçok pisliğin üzerini örtüyor, sosyal medyanın ve ekşi sözlüğün gücü ile adaletin yerini bulacağını düşünüyorum. keşke kafamızda hiçbir soru işareti kalmasa ve suç varsa da yoksa da kanıtlansa.
    edit: imla
    ekleme: bu olayın bana hatırlattığı bir diğer olay (bkz: rixos'ta şüpheli ölüm)
  • her gün türkiye'de kadınlar cinsel saldırı, tecavüz ve şiddet mağduru oluyor ve inanıyorum ki bu başlık altında yazılanlar da tam da bunu açığa çıkarıp eleştirdiği için silinmiş. hiç kimse olayın iç yüzünün nasıl olduğuna dair tam bir bilgiye sahip olmasa da tıpkı şule çet ve diğer üzeri kapatılmaya çalışılan kadın cinayetleriyle inanılmaz benzerlik gösteriliyor. sürekli gündemde tutulması ve kamuoyu baskısı yapılmalı ki bu olay net bir biçimde aydınlansın ve bu cinayetlerin önüne geçilebilsin. öteki türlü bu tarz cezasızlıklardan cesaret alan diğer tüm potansiyel katilleri, şiddet uygulayanları, tecavüzcüleri yüreklendirmiş oluruz.
  • tanım: (bkz: mehmet kaplan)

edit: entryler silinene kadar kaplan ailesine ait şu okuldan habersizdim; bilmeyenler için (bkz: özel değer koleji)
  • unutulmaması gerekendir. suclu olmayan biri suradan entry sildirmeye kalkmaz. su an tamamıyla ikna oldum. bu oğlan gerçekten katil.
  • heh, başlığı temizlettiniz, olay da kapandı öyle mi?

yemezler aslanım.
  • (bkz: here we go again).

bu sayede dönem dönem gündem olacak bu başlık. işte bunu sevdim.
  • aylardır yazmıyordum vesile oldu.
    tanım: bir adet katil.
hesabın var mı? giriş yap