şükela:  tümü | bugün
  • http://t24.com.tr/…rini-fare-olulerini-yiyor,364457

hayvana eziyetin spor olarak icra edildiği güzel ülkemde şaşırtmamış öfkeden çıldırtmış olay. adamların derdi sahipsiz hasta hayvanlara yardım falan değil kesinlikle. sokakta başıboş hayvanları insanlardan uzak tutmak ve bu amaç uğruna onları hapis hayatı yaşatmak. ulan biz normal bir şekilde besleyen bakımsız bırakmayan barınakları bile sırf hapsetme mevzu yüzünden eleştiriyoruz bazen, şimdi buna ne diyelim.

dün twitter'da bir fotoğraf görmüştüm konuyla ilgili, onu bulursam koyarım. bildiğin zindan gibi bir yere kapatılmış ve bir deri bir kemik kalmış bir köpek. sadece su dolu kaplar var. ve yerler, sanıyorum ki, dışkıyla bezenmiş. şimdi gg olmasın diye sorumlularına küfür etmeyeceğim.

edit: linkte, olayı duyup istanbul'dan ne oluyor diye bakmaya giden bir kadının darp edildiğini gösteren fotoğrafları var.
    barınaktaki hayvan görüntüsünü ben dün twitter'da gördüm. linkte bununla ilgili foto yok. bulur bulmaz koyacağım.
  • dikkat çekmek için başlığın ikinci entry'sini de gireyim.

ülkede adaleti de hizmeti de sosyal medyadan falan ittire kaktıra yaptırdığımız için şunu da belki gündem yapar bir şeylerin çözümünü sağlarız diye...
  • linke tıklayıp bakamadığım ancak dün twitterda fotoğraflarını gördüğüm dehşet verici olay.
    her gün daha fazla tiksiniyorum..her gün.biriniz de işini doğru düzgün hakkıyla yapın be.çürümüş insan müsveddeleri.
  • haberi açıp bakabilecek cesaretim yok, bunlara sebep olanların iki yakasının bir araya gelmemesini umuyorum. yok mudur bir imza kampanyası falan imzalayalım?
  • bu dünya hayvanlar için cehennem.
    insanoğlu da zebanileri.
    hergün teyit ediliyor.

başka bir dünyada bu canlıların hepsi bunların hesabını fitil fitil sorar bizden umarım .
  • haberi açıp bakacak yürek bende yok. hayvanlara insanlardan daha çok acıyorum çünkü insana öyle davransan konuşur, isyan eder, derdini anlatır, küfür eder, yalvarır, bir şekilde hissettirir sana ne boktan bir halde olduğunu.

bu garipler konuşamaz, anlatamazlar :(

onlara bir ses, bir dil olabilmek, binlerce entry'le dolmasını dilediğim şu başlığa destek atabilmek için yazıyorum bu entry'i. inşallah buna vesile olanlar rezil rüsva olurlar, birileri harekete geçer ve o garibanlar kurtulup müreffeh bir yaşantıya kavuşurlar.

tanım: yüreğimin kaldıramadığı skandaldır.