şükela:  tümü | bugün
 • yalanın dik alası.

  insanları aptal yerine koymaktan başka bir bok yaptıkları yok. o kadar video görüntüleri olmasa, bizler geri zekalı olsak bunların hepsini yeriz de, hala karşılarında orantısız zeka kullanan gençler olduğunun farkında değiller.

  hayır video'da çok net bir şekilde görülüyor ki, adam çatır çatır ateş ediyor. bir el ateş etmiş olsa belki eyvallah diyebilirsin de, arka arkaya atıyor. sonra neymiş taş geldi. oldu amk. buna anca, geri kalan %50 inanır.
 • oral sekse davetiyedir.
 • "bir an kendimi düğünde sandım. görüntülerde tekmeliyor gibi gözüktüğüm arkadaşlada halay çekiyorduk birden düştü. tam o sırada konfeti atmaya başlanınca bende silahımı çekip havaya 4 el ateş ettim. 86 saattir uyumadan çalıştığım için halüsinasyon görmüş de olabilirim. ama bu benim suçum değil beni uyutmayan vatandaşın suçudur. davacıyım hakim beeeeey...."

  de diyebilirdi. belki de bunları söylemiş birinin ikinci iddiasıdır.
 • farz edelim doğru... o deli divane kalabalığın ortasında silahla ne işn vardı diye sormazlar mı adama?
  sorulduysa şayet çok merak ediyorum ne cevap verdi polis bu soruya.

  (ara: tahallukat)
 • (bkz: #34817568)
 • eskiden "ayağım kaydı, düşerken silahım ateş aldı" derlerdi. o ateş alan silahların kurşunları ne hikmetse merhumların hep tam kafasının arkasına, tam enseye, muntazaman orantılı şekilde gelirdi. şimdi de açık havada olunca "bileğime taş geldi" demiş, o yeee, i.melih stayla "aslında direnişçiler yüzünden öldü ethem" sosu da veriyor, yeme de yanında yat!

  yaratıcılıkları bu kadar. hem yalandan kim ölmüş, değil mi ya? ölünse önce tayyip, sonra muammer güler, sonra vali mutlu, sonra topbaş ölürdü. bak hepsi domuz gibi sağlıklı!

  ispiyonlayacak arkadaşa da not, "domuz gibi" lafı türkçede bolca kullanılan bir deyimdir, "sağlıklı, kanlı canlı olmak" anlamına gelir, zahmet edip gg etme e mi yavrum, git hop ninnayı ninnayı melodisiyle başkanının adını çığır buna harcayacağın vakitte...
 • bu dediğine biz inandık diyelim. acaba kendi vicdanıyla baş başa kaldığında da kendi kendini de bu kadar kolay kandırabilecek mi?
hesabın var mı? giriş yap