şükela:  tümü | bugün
  • ilk entry'si benden olsun.

sözlüğün kalitesinin aşağılara çekildiği şu günlerde, taze kan olarak yetişmiş güzel yazarlardan birisi. adamla tanışmamız çok efsanevi yalnız. başta biraz yanlış tanışsak da adamla memleketli çıktık. sonradan pek sevdik birbirimizi. uzunköprü'de cazgır'da bir dondurma yemek de kısmet olur umarım.

tekrardan hoş gelmiş, güzel adam.

sözlüğe bol bol şukelalık entry'ler yazması dileğiyle.
  • nick'ini ilk gördüğümde çok duygulandığım yazardır. kendisiyle ilgili hiç bir bilgim yoktur. ama bu entry'yi girmeme sadece nick'i yeterlidir.

(bkz: her şey çok güzel olacak)
  • bu elemanın bir de arkadaşı var. kendisi benim de arkadaşım, kardeşim olur. bak, bu ikisini al karşına oturt. herhangi bir konudan konuşmaya başla. spor, siyaset, müzik, kültür-sanat bla bla... sana bir saat konuşurlar. maşallah, çok okuyorlar. çok dinliyorlar. seviyorum lan ben bunları. diğerini de bi türlü yazar yapamadık. kısfmet.
  • sabah sabah şu entrysi ile epey güldüren yazar.

(bkz: #35023812)
  • fikret orman gitsinci tayfanın bayrak taşıyanı.

eleştirmek haktır da karalamak kime yakışır altan?

https://eksisozluk.com/…lemiyorum altan bilemiyorum

edit: entry sadeleştirildi. silinen fo entryleri varsa da bilmem.
  • fikret ormanı eleştirenlerden biridir. evet.

ama gitsincilik yaptığım yok. hele şunu şunu yaparmıyorsa siktirsin gitsin demişliğim hiç yoktur. varsa bir tane entryim kopyalayın buraya özür dileyip bu entry'de ibret olsun diye burada tutucam.

şunu anlayamıyorsunuz. beşiktaş herkesten önce gelir. başkanından bile. ve kimse eleştirilmez değildir. başkanı bile.

biz şu anda tüpçünden sonra tek elini taşın altına o koyduğu için sonsuz bir krediyle yaklaşıyoruz. halbuki gayet yanlışlarını da söyleyebilmeliyiz. nitekim söylüyoruz da. adam "stad yapıyor yeaa" diye her şeye göz yumamam ben. yoksa kendilerine tek kelime laf ettirmeyen akp hükümetinden ne farkınız kalıyor.

bir de bana hala sırf yıldız gelsin diye milyon eurolar harcanmasını isteyen taraftar muamelesi yapmayın.

uzun uzun yazıyoruz anlatmaya çalışıyoruz derdimizi. oku biraz da anlamaya çalış. hâlâ yok transfer taraftarı, yok demirörenci, yok bilmem ne!
  • ekşi sözlük'te böyle 10 yazar daha olsun her şey düzelir.
    varlığını esirgeme üstadım.
    iyi ki varsın.
  • bu yazari ben kesfettim, super. futbol konusunda inanilmaz yetenekli bir arkadas. herkes uyanmadan, bu arkadas populerlesmeden buyuk kuruluslarin yorumcu olarak sozlesmeyi imzalamalari lazim, yoksa kacan balik buyuk olur.

bakin arkadasin dokturduklerinden enstantaneler:
    --- spoiler ---
    gokhan tore: "euro 2016 da belki değerini 2 ye katlayacak adam ocakta 15 16 mil euroya dahi satılmaz. satarsan da 2 yıl sonra 40 50 mil euro ya barça'ya madrid'e gidişini izlemek riskini kabul etmiş olursun. oturur ağlarsın büyük balık kaçtı diye."
    --- spoiler ---

kalemi kuvvetli olan bu arkadas ayni zamanda kose yazari olarak da kullanilabilir. sahane tespitler ve tanimlar yapiyor zira.*
    --- spoiler ---
    "beşiktaşlı abartması diyenin ağzına kürekle vurma istediği oluşturan futbolcudur. aha bu da tanım olsun."
    --- spoiler ---

hatta arkadasin entry'sini favorileyen 1 caylagin da kimligi tespit edilip o da yardimci yapilsin. ridvan-guntekin gibi program yapabilirler. oturup her aksam izleriz.
  • bu günlerde salak gibi durmadan kendi kendime söylediğim söz. biri yakalayacak diye korkuyorum altan. bak yine!
  • izlediğim yüzlerce film de dahil, açık ara en sevdiğim film repliği .