• ilk entry'si benden olsun.

sözlüğün kalitesinin aşağılara çekildiği şu günlerde, taze kan olarak yetişmiş güzel yazarlardan birisi. adamla tanışmamız çok efsanevi yalnız. başta biraz yanlış tanışsak da adamla memleketli çıktık. sonradan pek sevdik birbirimizi. uzunköprü'de cazgır'da bir dondurma yemek de kısmet olur umarım.

tekrardan hoş gelmiş, güzel adam.

sözlüğe bol bol şukelalık entry'ler yazması dileğiyle.
  • nick'ini ilk gördüğümde çok duygulandığım yazardır. kendisiyle ilgili hiç bir bilgim yoktur. ama bu entry'yi girmeme sadece nick'i yeterlidir.

(bkz: her şey çok güzel olacak)
  • bu elemanın bir de arkadaşı var. kendisi benim de arkadaşım, kardeşim olur. bak, bu ikisini al karşına oturt. herhangi bir konudan konuşmaya başla. spor, siyaset, müzik, kültür-sanat bla bla... sana bir saat konuşurlar. maşallah, çok okuyorlar. çok dinliyorlar. seviyorum lan ben bunları. diğerini de bi türlü yazar yapamadık. kısfmet.
  • sabah sabah şu entrysi ile epey güldüren yazar.

(bkz: #35023812)
  • fikret orman gitsinci tayfanın bayrak taşıyanı.

eleştirmek haktır da karalamak kime yakışır altan?

https://eksisozluk.com/…lemiyorum altan bilemiyorum

edit: entry sadeleştirildi. silinen fo entryleri varsa da bilmem.
  • fikret ormanı eleştirenlerden biridir, evet. ama gitsincilik yaptığım yok.

şunu anlayamıyorsunuz. beşiktaş herkesten önce gelir ve kimse eleştirilmez değildir. biz şu anda tüpçüden sonra elini taşın altına tek o koyduğu için büyük bir krediyle yaklaşıyoruz. halbuki gayet yanlışlarını da söyleyebilmeliyiz. nitekim söylüyoruz da.
  • bu günlerde salak gibi durmadan kendi kendime söylediğim söz. biri yakalayacak diye korkuyorum altan. bak yine!
  • en güzel türkçe repliklerden biridir.
  • bu aralar repliği o kadar sık kullanıyorum ki enişteme altan demeye başladım.
  • herşey çok güzel olacak filmin öne çıkan repliklerinden... burda kasıt o ise aslı "bilmiyorum altan, bilemiyorum" olacak... bu nüans, nuri abinin endişesini daha iyi vurguluyor
hesabın var mı? giriş yap