şükela:  tümü | bugün
  • az önce hayatımın en ucuz uçak biletini aldım bu siteden. 80 tl lik bilete n11 kampyası ile 40 tl indirim yaptırdım. daha önce bu siteden bilet aldığım için 25 tl hopi vermişti onu da kullandım ve 15 tl ye bilet aldım. ayrıca bu bileti aldığım için de 10 tl tekrar hopi verdi.
    teşekkürler biletall
  • internet sitelerinin üst kısmında bulunan ''kampanya'' kısmında ona yakın kampanya gözüküyor. açıklamalarını okuyorsunuz, ama en altında ''kampanya süresi bitmiştir'' yazıyor. kardeşim kampanya bittiyse niye kaldırmıyorsun o zaman? veya niye en başa biten kampanya yazısı koymuyorsun? ben olmayan kampanyayı yarım saat okumak mı zorundayım?
  • bir kaç firma birden karşılaştırmalı uçak ve otobüs bileti bulmaya almaya yarayan şey.
  • kayseri firmasıdır
  • sürekli bilet aldığım site.

her hafta 2 bilet banko alıyorum burada, çok ilgililer.

metro hariç bütün firmaların para ödemesini yapabiliyorlar. sadece metro turizm'in biletini alıp iptal edeceğiniz zaman metro ile temasa geçiyorsunuz.
  • insanların bayram haftası çılgınlar gibi bütün biletleri tükettikleri bir haftada. çat diye imdadıma yetişen, yetişmekle kalmayıp sonrasında çağrı merkezi aracılığıyla her türlü desteği en kibar en nazik şekilde veren, telefonu kapatınca bir de mesajla müşteri hizmetleri yoluyla sorunumuzu halledip halledemediğimizi sorduran über süper mükemmel bilet alma sitesi.

ahhh ah seni nasıl farkedemedim biletall beni affet aşkım, obilet'lerde vakit kaybettim değerini bilemedim.
  • paypal ile alınan her bilete 5 tl indirim uyguluyorum diye reklam yapıp ödeme ekranına gelince kurnazlık yapıp hata verdirten bilet alma zımbırtısı.
  • sorunsuz çalışıyor bu. rezervasyon ve satın alma işlemlerini telefonunuza indirdiğiniz uygulaması ile hızlı biçimde halledebiliyorsunuz. iyi iş çıkarmışlar.
    ancak izmir - bodrum uçak seferleri neden o kadar yüksek anlamadım. daha uygun bir site ya da uygulama var mı acaba fiyat açısından ?
  • seyahat öncesi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz shop.biletall.com isimli bir mağazaya da sahip online uçak ve otobüs bileti tedarikçisi