şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bu sezon devlet tıyatroları bıletlerının satısa sunulacagı platform. su gune kadar oyun programının hala daha acıklanmamasının sebebı de sanırım bılet satıslarını gerceklestırecek fırma belırsızlıgı olsa gerek
 • tarihe ve etkinlik türüne göre bir kategori seçeneği olmayan, etkinlikleri gelişigüzel sıralayan, etkinliklerin bilet fiyatları hakkında bilgi yazmayan, etkinlik fiyatını anca bileti satın alırken öğrenebilme imkanı veren oldukça vasat bir online bilet satış platformu.

  edit: satın alma aşamasına gelmeden, koltuğun üstüne basınca fiyat gözüküyor artık. şimdilik bu sorun nispeten düzelmiş. ama kategorilerine göre(koltuğun uzaklık durumu vs), tam-öğrenci seçeneğine göre de koltukların fiyatları, koltuğa basmadan da gözükmeli. yada biletleri tükenen bir etkinliğin fiyatını merak ettiğimizde, biletler tükendiğinden üzerine basacak koltuk da olmayacağı için etkinliğin fiyatını göremeyeceğiz.
 • devlet tiyatroları'nın biletlerinin online satışa sunulacağı platform. şimdilik kısmen sessiz sakin, ancak zamanla mybilet'e iyi bir rakip olacağa benziyor. arayüz olarak kısmen eksiklikleri var. örneğin "mekanlar" sekmesine girilince şehir seçimi yok, bunun yerine tüm şehirler sayfada listeleniyor. belki şimdilik az sayıda şirket ile ortaklaşa çalıştıkları içindir.

  ayrıca; mybilet'te devlet tiyatroları açık para bakiyeleri aynı e-mail ile üyelik almak şartıyla buradaki devlet tiyatroları kredisi olarak geçmiş.
 • bugün bir oyuna bilet almak için girip üye olmak istediğimde zaten üye olduğumu söyleyen, e iyi madem şifre hatırlat diyip giriş yapınca da hesabımda 42 lira devlet tiyatroları kredisi bulduğunu söyleyen site. muhtemelen mybilet hesabımdan aktarıldı. iyi düşünülmüş, tebrik ediyorum. o kadar paranın hesabımda bulunduğunu nasıl olup da unuttuğum ise muamma.
 • mybilet.com'da kalan "açık para" bakiyeniz var ise, biletiva'ya üye olmak yerine "şifremi unuttum" a tıklayınız. sonrasında emailinize gelecek şifre ve email ile login olduğunuzda bakiyeniz bu sitede belirecektir. misal benim 5 tl bakiyem varmış!

  "kışın dolaba kaldırılan montun cebinde para bulmak" gibi oldu bu biraz. sevindim lan!
 • çok kötü, çok kullanışsız, çok zor... mybilet konforundan sonra bu siteden bilet satın almak için uğraşmak çok fena.

  menü sistemi yok neredeyse. devlet tiyatrolarından bilet satın almak uğruna katlanacağız gibi görünüyor.
 • devlet tiyatrolarından bilet alabilme uğruna tanıştığımız site.
  şöyle ki; olmamış. bir kere satışta olan tüm oyunlar aynı sayfada görülemiyor, tabloyu aşağıya doğru kaydırdığınızda da bu sefer oyunun hangi salonda oynandığı üst tarafta kalıp görülmüyor. programın tek bir sayfada tamamının görülebildiği bir düzene geçmeleri gerek.
  bir de mybilette olduğu gibi, kendime açık para tanımlamak istedim. böyle bir opsiyon da bulamadım. önceden parayı koyup, sonradan bilet alımında ordan düşmesini sağlamak kolay oluyordu.
  gerçi beğenmeyip ne yapacağız, başta da dediğim gibi devlet tiyatroları hatırına biletivaya katlanacağız.
 • devlet tiyatroları için bilet alabileceğimiz tek site ama kullanışsız ve saçma sapan hatalarla dolu. mesai saatlerinde ofis dışında bulunamadığımdan bu olumsuzluklara rağmen gene de bilet aldım. umarım bir olumsuzlukla karşılaşmam.

  düzeltme: işlemim başarılı bir şekilde gerçekleşmiş, herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. devlet tiyatroları için bu sene uğrayacağımız bir site.
 • acilen mobil uygulaması çıkması gereken bilet sitesi. film için koltuk seçmeden önce bilet fiyatını göstermemesi gerçekten büyük eksiklik. koltuğu seçer seçmez üye giriş ekranı çıkıyor. berbat. ayrıca, sinemaların bir kısmı mybilet'te bir kısmı burada. keşke bütün sinemaların dahil edildiği, arayüzü kullanışlı, mobil uygulaması olan ve birazcık özenilerek hazırlanan bir site olsaymış.
 • çok rağbet gören dt oyunlarında bilet sayfası tam anlamıyla kilitleniyor. yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak isterim: kullanıcı girişi yaptıktan sonra, seçtiğim koltuğu satın almak için bastığım devam düğmesi yarım saattir dönmeye devam edip bir türlü ödeme ekranına geçmedi. işin tuhafı yaşanan sorunu iletebileceğiniz bir kullanıcı destek hattı da yok, sadece bir mail adresi var. mail atıp sorunu ilettikten 2 saat sonra döndüler, tekrar deneyin dediler. tabi ki seçtiğim koltuklar gitmişti ve oyunda yer kalmamıştı. özetle, kullanıcının seçtiği koltuğu almasını garantileyecek olgunlukta olmayan bir biletleme yazılımları var (yoğun oyunlar için). hoşgeldin hüzün ve çile.