• çok rağbet gören dt oyunlarında bilet sayfası tam anlamıyla kilitleniyor. yaşadığım bir tecrübeyi paylaşmak isterim: kullanıcı girişi yaptıktan sonra, seçtiğim koltuğu satın almak için bastığım devam düğmesi yarım saattir dönmeye devam edip bir türlü ödeme ekranına geçmedi. işin tuhafı yaşanan sorunu iletebileceğiniz bir kullanıcı destek hattı da yok, sadece bir mail adresi var. mail atıp sorunu ilettikten 2 saat sonra döndüler, tekrar deneyin dediler. tabi ki seçtiğim koltuklar gitmişti ve oyunda yer kalmamıştı. özetle, kullanıcının seçtiği koltuğu almasını garantileyecek olgunlukta olmayan bir biletleme yazılımları var (yoğun oyunlar için). hoşgeldin hüzün ve çile.
  • bugün bir oyuna bilet almak için girip üye olmak istediğimde zaten üye olduğumu söyleyen, e iyi madem şifre hatırlat diyip giriş yapınca da hesabımda 42 lira devlet tiyatroları kredisi bulduğunu söyleyen site. muhtemelen mybilet hesabımdan aktarıldı. iyi düşünülmüş, tebrik ediyorum. o kadar paranın hesabımda bulunduğunu nasıl olup da unuttuğum ise muamma.
  • mybilet.com'da kalan "açık para" bakiyeniz var ise, biletiva'ya üye olmak yerine "şifremi unuttum" a tıklayınız. sonrasında emailinize gelecek şifre ve email ile login olduğunuzda bakiyeniz bu sitede belirecektir. misal benim 5 tl bakiyem varmış!

"kışın dolaba kaldırılan montun cebinde para bulmak" gibi oldu bu biraz. sevindim lan!
  • devlet tiyatrolarından bilet alabilme uğruna tanıştığımız site.
    şöyle ki; olmamış. bir kere satışta olan tüm oyunlar aynı sayfada görülemiyor, tabloyu aşağıya doğru kaydırdığınızda da bu sefer oyunun hangi salonda oynandığı üst tarafta kalıp görülmüyor. programın tek bir sayfada tamamının görülebildiği bir düzene geçmeleri gerek.
    bir de mybilette olduğu gibi, kendime açık para tanımlamak istedim. böyle bir opsiyon da bulamadım. önceden parayı koyup, sonradan bilet alımında ordan düşmesini sağlamak kolay oluyordu.
    gerçi beğenmeyip ne yapacağız, başta da dediğim gibi devlet tiyatroları hatırına biletivaya katlanacağız.
  • devlet opera ve balesi biletlerini de 2015'den itibaren satacak site.

anlamadığım şu; dobgm adresinden 10 ocak tarihindeki carmen oyununa bilet aldım ve biletler de yarım saat içinde tükendi. ancak şu anda biletiva sitesinde bütün koltuklar satışta, hatta aldığım koltuk numaralarını seçtim onay da verdi. koltuklar çift satılır mı diye endişeye kapılayım mı bilemedim.

serde carmeni kucak kucağa izlemek varsa şimdiden bilelim.
  • bu sezon devlet tıyatroları bıletlerının satısa sunulacagı platform. su gune kadar oyun programının hala daha acıklanmamasının sebebı de sanırım bılet satıslarını gerceklestırecek fırma belırsızlıgı olsa gerek
  • an itibarıyla çökmüş platformdur. mybileti mumla aratmıştır bugün. hiçbir profesyonel biletini almak bu kadar zor olmamıştı.
  • buna piyasayi supurecek diyen arkadaslar bi zahmet siktirin gitsin lutfen. hayatimda bu kadar kullanissiz, yavas ve icerik anlaminda berbat bir site gormedim. kim bilir yine kime para kazandirdilar.
  • devlet tiyatrosu bileti almanın deveyi iğne deliğinden geçirmekle eşdeğer olduğu bilet satış sitesi.
    dt ile anlaşmışsan saatler 10.10'u gösterdiğinde sitende yığılma yaşanacağını biliyor olman ve alt yapını ona göre hazırlaman gerekiyor güzel kardeşim. tiyatroseverler sizin yüzünüzden mağdur oluyor. ya hiç giremiyoruz, ya koltukları göremiyoruz ya da seçtiğimiz koltuğun ücretini ödeyecek butona ulaşana kadar koltuğu kaybediyoruz.
  • yıllar sonra, sırf kendilerine küfretmek için sözlüğe girmemi sağlayan oluşum.
    sizin yapacağınız işi sikeyim. cidden. umarım hayatta her hareketinizde karşınıza aynı beceriksizlik, vizyonsuzluk çıkar. bindiğiniz uçağın elektronik sistemleri hata verir, ameliyat olduğunuz doktor geçersiz bir işlem yürütür.
    zaten bir avuç tiyatro seyircisi var, onları da soğutmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. allah belanızı versin.
hesabın var mı? giriş yap