şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
  • başta troll kanal zannettiğim ama ciddi ciddi fitness kanalı olduğunu görünce haykırdığım olay :d

açıklama kısmı ayrı bir efsane

"dostlarım 20 yılllık fitness hocasıyım,dünyada bile kimsenin bilmediği sırlara bilgilere sahibim,
    aynı zamanda çok sıkıntılı bi hayat yaşadım,o yüzdende sadece fitnes değil hayatın bi çok alanında ilim sahibiyim,hayatımda edindiğim tüm bilgileri sizlere video olarak aktarıcam,
    bende fitnesa ilk başlarken 60 kiloydum ama sonra110 kiloya çıktım hemde naturel olarak 50 kg adale koydum üstüne,bu çok zor bi başarıdır,
    ve benim naturel olarak ulaştığım ölçülere dünyada bile ulaşan çok az kişi vardır,
    hatta steroıd kullananların bile çoğu benim ölçülerime ulaşamıyorlar,yağ oranımda %12 civarlarındadır daha yüksek olduğunu düşünenler bu işden tam olarak anlamayanlardır,
    yorumları kapatma konusuna gelince-dostlarım bilindiği gbi bu branşdaki cahil oranı çok yüksek ve full polemik olduğu için, e benimde polemiğe ve yorumlara ayıracak vaktim olmadığı için videolarımı yoruma kapattım,ama beğeni yapabilir facebok dan ekliyebilirsiniz,
    allah a emanet olun canlar.kanalı dostlarınızada öneriniz.."
  • cehaletin bulunduğu kişiye ne denli özgüven ve ego verdiğinin canlı kanlı örneği. bu adamı izleyip sinirlenmemek mümkün değil. seksist, ırkçı ve kanaldaki diğer videolardan da anlaşılacağı üzere aşırı antipatik ve cahil. doğru dürüst cümle yazmaktan aciz bir çomar. muhtemelen duydu bu youtube denilen amarigan icadından para kazanıldığını, prim kasmaya çalışıyor. aptal herif.

edit: söyleği veya yaptığı her şey doğru olmasa da bu işe bilimsel yaklaşmaya çalışan savaş cebeci'ye diss atacak kadar ve kollarının düşük yağ oranıyla 60 cm olduğunu iddia edecek kadar aptal. gerçekten aptal.
  • ne bilge, ne adam, ne de reis. hiçbiri değildir.
  • tam bir cahil. hitabet sıfır, bilgi sıfır. konuşurken bir de okeey demesi yok mu, tam andaval!

hayvan gibi yağ oranı var, kastan vücut geliştirmeden bahsediyor. bu adamın söylediklerine itibar edip, bir de abone olanlar var. şaka gibi vallahi.
  • bence bu adam trollüyor. bir insanın bu kadar cahil olmasına imkan yok.

vücudu, 1 ay çalışıp beslenmeye önem vermeyen herhangi bir amcanınkine benziyor.
  • dorain yates'den daha efsane ve kıllı bir sırtı vardır.
  • --- spoiler ---

this account has been terminated for violating youtube's community guidelines.
    --- spoiler ---

artık leş salonunun reklamını başka bir mecrada yapacak anlaşılan.
  • off amma ciddiye aldınız ya. savaş da ayrı bir mal sanırım. adam ya çok ağır geyik yapıyor, ya da psikolojik sorunları olan birisi. bunu birazcık zeka kırıntısına sahip herkes anlayabilir. video altında ultra geyik övgü sözcükleri yazılıyor, reis hepsine güzel güzel cevap veriyor. ortada bir tuhaflık var görmek çok mu zor? anlayın artık okkey.
  • serengeti'nin aslanları olarak her zaman yanında olduğumuz reisimiz.

yeni kanalıyla dönmüş bulunmakta.

yükü doğruluk olanın omuzu yorulmazmış!

günde iki öğünle 1 senede 45 ceme kol yapan aslanlara selam olsunlar.