şükela:  tümü | bugün
 • başta troll kanal zannettiğim ama ciddi ciddi fitness kanalı olduğunu görünce haykırdığım olay :d

  açıklama kısmı ayrı bir efsane

  "dostlarım 20 yılllık fitness hocasıyım,dünyada bile kimsenin bilmediği sırlara bilgilere sahibim,
  aynı zamanda çok sıkıntılı bi hayat yaşadım,o yüzdende sadece fitnes değil hayatın bi çok alanında ilim sahibiyim,hayatımda edindiğim tüm bilgileri sizlere video olarak aktarıcam,
  bende fitnesa ilk başlarken 60 kiloydum ama sonra110 kiloya çıktım hemde naturel olarak 50 kg adale koydum üstüne,bu çok zor bi başarıdır,
  ve benim naturel olarak ulaştığım ölçülere dünyada bile ulaşan çok az kişi vardır,
  hatta steroıd kullananların bile çoğu benim ölçülerime ulaşamıyorlar,yağ oranımda %12 civarlarındadır daha yüksek olduğunu düşünenler bu işden tam olarak anlamayanlardır,
  yorumları kapatma konusuna gelince-dostlarım bilindiği gbi bu branşdaki cahil oranı çok yüksek ve full polemik olduğu için, e benimde polemiğe ve yorumlara ayıracak vaktim olmadığı için videolarımı yoruma kapattım,ama beğeni yapabilir facebok dan ekliyebilirsiniz,
  allah a emanet olun canlar.kanalı dostlarınızada öneriniz.."
 • cehaletin bulunduğu kişiye ne denli özgüven ve ego verdiğinin canlı kanlı örneği. bu adamı izleyip sinirlenmemek mümkün değil. seksist, ırkçı ve kanaldaki diğer videolardan da anlaşılacağı üzere aşırı antipatik ve cahil. doğru dürüst cümle yazmaktan aciz bir çomar. muhtemelen duydu bu youtube denilen amarigan icadından para kazanıldığını, prim kasmaya çalışıyor. aptal herif.

  edit: söyleği veya yaptığı her şey doğru olmasa da bu işe bilimsel yaklaşmaya çalışan savaş cebeci'ye diss atacak kadar ve kollarının düşük yağ oranıyla 60 cm olduğunu iddia edecek kadar aptal. gerçekten aptal.
 • ne bilge, ne adam, ne de reis. hiçbiri değildir.
 • tam bir cahil. hitabet sıfır, bilgi sıfır. konuşurken bir de okeey demesi yok mu, tam andaval!

  hayvan gibi yağ oranı var, kastan vücut geliştirmeden bahsediyor. bu adamın söylediklerine itibar edip, bir de abone olanlar var. şaka gibi vallahi.
 • bence bu adam trollüyor. bir insanın bu kadar cahil olmasına imkan yok.

  vücudu, 1 ay çalışıp beslenmeye önem vermeyen herhangi bir amcanınkine benziyor.
 • dorain yates'den daha efsane ve kıllı bir sırtı vardır.
 • (bkz: anadolu çomarı)

  meramını küfür etmeden anlatacak kapasiteye sahip olmayan bir amip.

  yahu ne kadar itici bir adam; videonun yarısında gözler kapalı, uyuz kapmış enikler gibi elinle yüzünü gözünü kaşıyıp duruyorsun, kedi gibi yalanıyorsun, topluluk karşısında duruşun rezalet.

  kelime haznen çok zayıf 3-5 tane sözcük öğrenmişsin, kendini tekrar edip duruyorsun. espiri yaptığını sanıyorsun, hiç komik değilsin. fakir edebiyatı yapıyorsun, geçmişinde yoksulluk yaşayan tek insan sen değilsin.

  bak savaş cebeci'yi seversin veya sevmezsin ama en azından o adamın bir ilmi var, okulunu okumuş, bilimsel içerik üretiyor; senin titrin nedir ki o adamı eleştiriyorsun!

  ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz diye bir söz var; yani şu tulum şekilli vücuduna bir bakar mısın azıcık, ümüğün aşağıya sarkmış yağdan ancak utanmadan, sıkılmadan kendini övüyorsun.

  özetle, cüreti cehaletinden kaynaklı tam bir anadolu çomarısın. fake hesapların dışında senin için olumlu yorum yazan tek bir kişi yok, birazcık özeleştiri yap.

  edit:
  antisosyal kişilik bozukluğu var kendisinde. yani psikolojik olarak hasta aslında, çocukluğunda da büyük travmalar yaşamış. benim başlangıçtaki nefretim acıma duygusuna evrildi.
 • --- spoiler ---

  this account has been terminated for violating youtube's community guidelines.
  --- spoiler ---

  artık leş salonunun reklamını başka bir mecrada yapacak anlaşılan.