• edit3: 4. videosunda ekşi sözlük abi ve ablalarına teşekkür eden nazik bir miniktir kendisi
    link

edit2: abone sayısı 1000'i geçti ama yetmez. çok görünür kılamadık, kılalım o zaman...

edit: başlık açıldığında abone sayısı 467'ydi.

"minicik hayatındaki kocaman sorunu aşmış bilge duman’ın en büyük hayali youtube kanalı açmakmış. onun bu hayaline destek olmak için kanalını takip edip videolarını beğenelim mi? bence dostlarım hem takip eder hem rt ile bu mutluluğu başkalarına da yayar.."

twitter

iki büyük hayali varmış
    biri kedi almak
    biri de video çekmek yani kanal açmak
    kediyi almış sıra diğer hayala gelmiş ve kanalını açıp ilk videosunu yayınlamış.

canımmm o güzel kafandan, gözlerinden, ellerinden öperim seni...

bir el atsak da bu güzel suratı biraz mutlu etsek sözlük, size güveniyorum...

bu da youtube
  • küçük kardeşim, sağlığına tez zamanda kavuşmanı diliyorum. +1

şu an 467 kişi abone olmuş, hadi beyler&bayanlar
  • beslenmesi gereken hevestir.

ne kadar güzel toparlıyor cümlelerini bilge. abone dışında içerik olarak da yardım etmek gerek. sanırım bir içerik hedefi var. bu konuda yetkin olanlar kendisini farkederse destek olacaktır.

başarılar bilge
  • bilge kardeşimizin hedefine destek olmak için hepimizin abone olması gerekir. kendisi youtube nin başına gelen en güzel şeylerden birisidir.
  • haydi ekşi göster gücünü, allah sana sağlıklı ömürler versin minik bilge.
  • güzeller güzeli minik bilge'yi mutlu etmek için, haydi
  • abone olarak desteklediğim kampanya.
  • +1
  • hemen +1

ama bu tür taleplerde çocukların kanalın abone sayısı arttıktan bir süre sonra unutulması ve artmamaya başlaması gibi bir durumun bir ruhsal çöküntü yaratıp daha da zararlı bir durum yaratıp yaratmayacağının mutlaka psikiyatrist vs profesyoneller tarafından değerlendirilmesi gerekir diye düşünüyorum.
  • +1
hesabın var mı? giriş yap