şükela:  tümü | bugün
  • oyuncu. kaygısızlar'da hostes'i canlandırmıştı.
  • bizimkilerde tak sedat 'ın kızı aslı'yı canlandıran oyuncu.
  • gençliğinde oldukça duru ve güzeldi. tabii yaşı ilerledikçe bozuldu o da her kadın gibi.

son dönemlerde tarikatlere yakın kanalların** ufak dizi ve filmlerinde boy gösteriyor.
  • sır kapısı'nın joker oyuncusu. hemen her bölümde görebiliriz kendisini. kaygısızlar'da hostes'i canlandırırken 16 yaşındaydı.
  • bizimkiler dizinin her bölümünde annesi serpil tarafından "şimdi yollarım vallaha kız senin etlerini" tehditiyle karşılaşan oyuncu.
  • hem kaygısızlar hem de bizimkiler dizilerinde genelde kapalı, dikkat çekmeyen kıyafetler giydiğinden nasıl bir vücuda sahip olduğu konusunda bilgi sahibi değildik. pek tabi ikisi de kışlık dizilerdi. yalnız yazlıkçılar dizisinin müdavimleri iyi bilirler ki zamanında çok sağlam göğüslere sahip olan oyuncu. ilk gördüğümde hadi canım deyip afallamıştım. bu o pasif hostes kaygısız mı dedim. olamaz dedim.

edit: şimdi ofisteyim. aklıma geldi. sizler için eve gidince caps de koyucam. at fava bekle.

(bkz: #46342966)
  • tak tak sedat' ın kızı. küçükken aşıktım buna.
  • bugünlerde tv'de dönüp duran algida maraş usulü dondurma reklamlarında anne rolünü canlandıran hanımefendi olabilir kendisi. değilse de benzettim. bana bu zaman yolculuğunu yaşattığı için kendisine teşekkürü bir borç bilirim.*