şükela:  tümü | bugün
 • çok naif bi adam bu. trollediğinizde bile kızmıyo. hoşsohbet.
 • gecelerin yargıcı, gönlü güzel insan.

  istanbul'un tarihini döküverir bir anda. gezdiğiniz yerlere anlam katar. yaşadıkları, yaşayacaklarınıza ışık tutar. sizi var olduğunuz yerden çok daha manidar bir noktaya, kelimeleriyle ulaştırır.

  her daim gönlüne göre yaşaması dileğiyle...
 • bugüne kadar tanıyamadığıma üzüldüğüm süper insan, ayaklı ansiklopedi.

  umarım herkesin hayatına böyle bir adam girer.
 • matematik dehası olduğu için en olmadık zamanda ölçüp biçip, formülize edip o duruma uygun pratik çözüm bulur. hayat kurtarır. ekonomisttir ama son vaziyetler sorulduğunda arsa al arsa diyecek kadar alçak gönüllüdür. tavlada yanlışı sevmez hatayı affetmez mektepleri tatil eder ama düşürdüğü zarı ters bir yerden aldığı zaman karşı masadaki kızdan helallik isteyip herkesi şaşırtabilir. sürprizli ve kibar adamdır. sayılardan uzak durunca talihsizdir. havaya bakıp bulut geçiyo bulut dediyse kesinlikle iki dakikalık yürüme mesafesinde sırılsıklam olursunuz. yürümeyi çok sever. fenerbahçe ve fatih'in gülen yüzüdür. tanınan simasıdır. kardeşimdir.
 • bir vesileyle tanıştık. iyi çocuk.
  alçakgönüllü ve klas takılıyor. bana saygı duyduğunu defaten ima etti, az buçuk hatırımız da var muhtemelen ve beni oldukça bilgili bir abisi olarak görüyor, buna istinaden gerçekten saygıda kusur etmiyor. sağolun, varolsun.
  not: bir kankası var benden paso "abi senin kuponlar tutuyor" diyerek maç istiyor ama nafile.
  her seferinde yatıyor eleman. selamımı ilet ona, hakkını helal etsin ulan!*