şükela:  tümü | bugün
  • youtube'daki türkçe makyaj kanalı. sanırım bunu yapan (türkçe makyaj videosu) ilk kişilerden. makyaj üstü sohbeti adı verdiği videolarında makyaj yaparken oradan buradan bir sürü konuda sohbet eder, abd'deki yaşamıyla ilgili ilginç konuları paylaşır, ilişkilerle ilgili fikir beyan eder. oradan aldığı yiyecek içeceği gösterdiği videolarda ''ama bu domuz etiiiii, artık seni sefmiom bilgen'' diye sinir edilen kişidir aynı zamanda. hepsinin ağzına o etle vurası gelir. ama kibarlığından ses de edemez. kezban olmayan türk videoculardan.
  • youtube'da izlemekten en çok zevk aldığım kişilerden biri. makyaj üstü sohbeti videoları yalnız yaşayanlar için birebir. yemek yaparken, evi toplarken ya da boş boş otururken o videolar açılıp evde biri (hatta çok samimi bir arkadaş) varmış gibi hissedilebilir. ayrıca amerika'da (san diego, california) yaşadığı için zaman zaman buradaki yaşam hakkında da bilgi veriyor.

youtube kanalı
  • en sevdiğim youtuberlardan.

kesinlikle samimi. gösteriş meraklısı değil. kendini bilen, okumuş, görmüş, geçirmiş bi hatun.
    kendine neyin yakışıp neyin yakışmayacağını iyi biliyor.

ayrıca iki ortak arkadaşımız çıktı çok farklı mecralardan. hayır ikisi de bağyan değil, erkek ^^
  • son derece sevimli ve samimi makyaj blogu olan insan. makyaj üstü sohbetleri muhteşem bir format. olay orda makyaj yapmak değil, sana arkadaş olması. milletin dertlerini facebook'tan filan dinleyip tavsiye bile veriyor, insanı mutlu eden çok çok samimi bir yapısı var, üstelik bunların hiçbirini yapmak zorunda da değil.

eğer okuyorsa onu çok seviyoruz!
  • tesadüfen keşfettiğim youtube videoları yapan komikli abla. abla dedim de aynı yaşlardayız sanırım. oldukça doğal olduğunu düşündüğüm için izlemeyi seviyorum. bilgen bu lafım sana, sırf o balm jovi paleti deli gibi övdüğün için alasım var.

* ayrıca kedi sever olduğunu da öğrendikten sonra, daha bir sempatim var bilgenciğim.
  • makyajdan zerre anlamam. rimel ve allık bana yeter çoğunlukla. makyaj videolarından da genel olarak nefret ediyorum.

ama bu hatunu izliyorum yahu. bayılıyorum ben ona. bu kadar mı içten ve açık olunur ya. 3 dakikalık video bile seyrederken krize giriyorum normalde. bunun 30 dakikalık videolarını açıp açıp izliyorum o derece hoşsohbet ve tatlı biri.
  • http://www.youtube.com/watch?v=nol0gxayhuq

ahaha bu sefer de bana selam çakmış bal ^^
  • arada yaptığı günlük konuşmalar ve kendi "görüşlerini" * belirttiği konuşmalar neticesinde daha da bir sevdiğim hatun.
  • en sevdiğim v-logger. yaşam koçu. makyaj hastası. metalci.

yaptığı makyaj üstü sohbetleri inanılmaz tatlı ve güzel olan, doğal insan. samimi, haddinden fazla mütevazı. tanışmış olsak en sevdiğim arkadaşlarımdan olacak olan kişi.