şükela:  tümü | bugün
 • bilimum kaynaktan derlenerek olusturulmus kendini tum kitaplarin en kutsali olarak tanitan ve her dinin kesisim noktasi oldugunu iddia eden kitap.

  inananlarina dernek tarafindan satilmaktadir
 • (bkz: evren yasası)
 • dun aksam a takiminda tartisilan kitap.
 • dünya kardeşlik birliğinin din şeysi.
 • bu "kutsal kitabin" bir fasikulunde guya bizim allah diye andigimiz varlik alfa kanallari sayesinde amerikali bir elemanla temasa gecip su mesaji yazdiriyordu.

  "selam , ben o 'yum . size isa'yi muhammed 'i gonderen. yakin zamanda dunya yeni bir cagin basina girecek bu altin cagda tum insanlar gercegi gorecek. sevgiler "

  simdi bu mesaji bize ileten "allah" guya rabler alemindeki tanrilardan biridir, orada da bir hiyerarsi var. insanlar zamanla tekamul ederek frekanslarini degistiriyorlar. yukseldikce daha cok guclenip, tanrisalliga yaklasiyorlar. bunun siniri ise 19 boyut. cunku 19 boyuta yukselenler esas yaraticinin frekansina yukseliyormuslar.

  daha ileriye gidilmezlermis...

  (bkz: bugune dek oraya gidenlerden hicbiri geri donmedi)
 • haftasonu m1 meydan alışveriş merkezi, d&r'ında felsefe kitapları bolumunde kitapları incelerken yanıma yanasan tuhaf bakışlı kadın tarafından hakkında bilgilendirildigim kitap.

  - bu tarz kitaplara meraklısınız demek? seklinde girdigi diyalogumuzu -zaten biz aslında 7. boyuta gecmek uzereyiz, buraya insanligi ogrenelim diye gonderildik ve iyi insan olunca 7. boyuta gececegiz sozleriyle devam ettirdi. gayet de güzel konuşan, şık, tatlı ve kibar bir kadındı kendisi. kadının benimle konuştuğu 5 dk boyunca "aa evet lan harbiden" bile dedim içimden. öyke ikna edici de konuşuyor ki hey maşallah. bana kartını verdi ve mutlak surette konferanslarına beklediğini, konferansa gittiğim takdirde bilgi kitabının ilk bölümünü bana vereceklerini ve her toplantıya gidişimde kitabın baska bir bolumunu vereceklerini söyledi.
  derneklerine üye olarak kitabı hemen edinmek de mümkünmüş. -ilgilenme ihtimali olanlar için yazıyorum- üyelik adiadatı da 10 lira imiş. her cuma saat 20:00'de dia-sa sırasındaki taç perdecinin sokağında, kafadar sok, soldan 4. köşe, poyraz apartmanı no:1'de toplanıyorlarmış. elimde tuttuğum kağıtta böyle yazmakta. aslında bir kere gidip görmek lazım, nedir nooluyor diye, bence eglenceli.

  şimdi merak ettiğim şu bu kadın canla başla inanarak gözünden ışıklar çıkarak anlattığı şeylere inanmaya nasıl başladı? bir kitapçı dükkanında insanları gözleyip yanlarına yaklaşarak yeni bir dini tanıtmaya çabalamak nasıl bir bakış açısıdır? yüksek mühendis olduğunu iddia eden bu kadın "acaba bana deli demezler mi?" gibi bir düşünceyi kafasından geçiriyor mu? gerçekten var olduğuna inandığı bu şeyler var olabilir mi?

  beni de uzaylılar kaçırabilir mi?

  içinde insanlığın sırrını yazdıklarını iddia ettikleri bir kitap için bilgi kitabı çok sikindirik bir isim değil mi?

  ve son olarak;

  boşlukta ve arayış içinde olan insanlar üstünden para kazanmaya çalışmak adil mi?
 • dr. bedri ruhselman’ın inşa ettiği bilgi kitabının vedia bülent çorak ve cenap başman’ın yayımladığı fasiküllerle uzaktan yakından alakası yoktur. itibar etmeyiniz…
 • dünya kardeşlik birliği mevlana yüce vakfı yayını. değişik bir kitap, başında tüm evrene tek kutsal kitap olarak sunulmuştur yazıyor.

  alfa-beta-gama kanallarından alıcılarımız açık olursa bizde uzaylıları duyabilirmişiz...