• onlarca web sitesi kurma yazılımını denemiş birisi olarak söyleyebilirim ki hem hizmet hem de destek konusunda sadece türkiye değil dünya standartlarının üzerinde olan şirket. ülkemizden böyle işlerin çıktığını görünce insan gurur duyuyor.
  • e-ticaret sitesi kurulumunda guvenilir internet ve yazilim teknolojileri firmasi.

https://www.bilgikurumsal.com/
  • bilgikurumsal yılların web site kurulum firması ben altı yıldır sorunsuz olarak çalışıyorum ve. sistemlerine sürekli yeni özellikler ekliyorlar,tavsiye ederim. e-ticaret ,e-ihracat ve seo çalışmaları da var. hiç sitem kapanmadı yavaşlamadı . asp.net kullanıyorlar canavar gibi yazılımları var.
  • farklı hesaplardan sürekli reklam entrileri girilen firma. fiyatlarını ve referanslarını inceledim. çok uygun fiyatlara hizmet veriyorlar. bu yüzden fazla eleştirmemek lazım.
    site tasarımları biraz eski, pagespeed gibi yerlerde düşük puan alıyor.
    daha çok kurumsal site yapıyorlar izlenimi verdi. kurumsal site için tercih edilebilir. eticaret siteleri için başka bir firmadan bu fiyatlara hizmet alabilmek de zor.
    bu arada ben de eticaret altyapısı geliştiriyorum. haksızlık etmemek için itiraf etmeliyim. ancak daha küçük bir firmayim. geliştirdiğim sistem biraz daha profosyonel ve referanslarım daha güçlü ancak bu fiyatlara hizmet veremem maalesef.

(bkz: #159085079)
    (bkz: #159085095)
    (bkz: #159011288)
    (bkz: #159011153)
    (bkz: #159011098)
    (bkz: #159010528)
    (bkz: #158996773)
    (bkz: #147925213)
    (bkz: #159011082)
hesabın var mı? giriş yap