*

 • öğrencilerinin durumuna örnek: finans matematiği öğrencisi öykü sheykhi, 118 50 reklamında oynamıştır...
  kafa yok yani o bölümde
  *bu bir genellemedir,arkidaşlar alınmasın
 • sosyal projeler ve sivil toplum kuruluşları yönetimi yüksek lisans programını merak ettiğim güzel okul.
 • seneliği 30bin tl olup santral kampüsüyle meşhur olan amerikan bazlı üniversite
 • alkol yasağının bitirdiği santral kampüsüne sahip üniversitedir
 • yüksek lisansımı yaptığım üniversitedir.

  lisansı özelde okudum tam bursla, burada da %60 bursluyum, baya cüzzi bi miktara yılı cover eden bir yüksek lisans şansım var. çalışarak ödüyorum taksitlerimi.

  kocaman bir ama var burada

  okulun benden almaya çalıştığı yemek parası, eğitim parasından çok.

  en ucuz yerin starbucks olduğu bir kampüsümüz var, santral. starbucksun zeytinli açmasını keşfettim 3,25 tl, bi de bi kafe var orda mr b's mi ne, orada da limonata var 3,5 tl. ooo dedim baya ucuza kurtarıcam günü. neyse gittikçe limonata almaya başladım bi de gözleme buldum 5 tl, gayet güzel olaylar. bir gün de tost aldım 5,5 tl.
  sonra dün gittim, iki tost iki limonata aldık, 25 tl dedi ordan bi ses. yok bizimki değildir dedim. bizimkiymiş. limonata 3,5 tl değil mi dedim, 8 tl dedi. dedim ben halüsinasyon mu gördüm her gün, yok zam geldi dedi.

  evet limonataya bir günde 3,5 tl den 8 tl'ye çıkaracak oranda zam gelmişti. gidip iki kişilik burger double köfte burger menü alabilecek paraya, serpme kahvaltı edebileceğim paraya, bi kangal sucuk alıp sınırsız tost yapabileceğim paraya iki tost iki limonata verdiler.

  bilgi üniversitesi bir dükkandır arkadaşlar. çok güzel eğitir ama dükkandır. baba gibidir. sen benim gibi olma der, eğitir.
 • prof. dr. christoph k. neumann'ın, meslektaşı prof. dr. zeynep sayın balıkçıoğlu’nun işten çıkarılmasını protesto etmek için istifa ederken yazdığı mektuptan dolayı, yıllardır adını yanlış bildiğimi fark ettiğim üniversite.
  bilgi üniversitesi değil istanbul bilgi üniversitesi'ymiş doğrusu.
 • hakkında paylaşılan videonun, kişisel verilerin korunması hakkında kanun çerçevesinde suç teşkil ettiği videodur. videoyu kaydederek yayan kimse hakkında hapis cezası verilebilir.

  türk ceza kanunu madde 135- (1) hukuka aykırı olarak kişisel verileri kaydeden kimseye bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası verilir.

  türk ceza kanunu madde 136- (1) kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, iki yıldan dört
  yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.(4)

  öte yandan videodakilerin yaptığı da suç teşkil etmektedir. türk ceza kanunu hayasızca hareketler başlıklı 225. maddesi alenen cinsel ilişkide bulunan veya teşhircilik yapan kişi, altı aydan bir yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır.
 • son zamanlarda adimi surekli itiraf sayfalarinda gordugum canim okulum.ne gerek var direk gelin meraba diyin 5 gun sonra insanlar atiyor bu sendin diye hic gerek yok :)
hesabın var mı? giriş yap