şükela:  tümü | bugün
 • öğrencisi ödevinde sırf sarı lacivert renkleri kullandığı için ödevi iptal edip, “benim dersimde bu renkleri kullanmayın diye uyarmıştım. cümle aleme rezil edecem sizi. sildim hepsini, baştan yapıyorsunuz” diyen bir öğretim görevlisinin düşmanlığı.

  link

  böylesine iğrenç üsluba sahip biri nasıl öğretmenlik yapabilir aklım almıyor.

  görevi öğretmenlik yapmak olan birinin bu şekilde kin dolu ayrıştırıcılık uygulaması kabul edilemez. aşırı derecede kompleks sahibi bu kişi için umarım en kısa zamanda gerekeni yapılır.

  edit: tweeti sildiği için görsel

  edit 2: şikayetlerinizi buradaki mail hesaplarına iletebilirsiniz.

  edit 3: haber linki
 • böylesine iğrenç bir üsluba sahip birinin hocalık yapabildiği bir apartman üniversitesine nasıl para kaptırabiliyorsunuz onu da benim aklım almıyor.
 • ben üzüldüm açıkçası.
  hayatta değer vereceği tek şey tuttuğu takım olan ya da bir takıma bu kadar anlam yüklemek zorunda kalan insanlara hep üzülmüşümdür.
  kendini ait hissettiği oluşum futbol takımı, taraftar grubu.

  yazık yav cidden.
  çok var bu tiplerden bizim ülkemizde. bunu aslında sosyoloji, psikoloji bilen arkadaşlar çok daha güzel açıklarlar.
  zor bir hayat. umarım normalin tadını çıkaracağı günler gelir
 • kural koyduğu ödevde kurala uymayanların ödevini iptal etmesidir. sen nasıl bir kralsın hocam ya.
 • hayatımda gördüğüm en saçma olaylardan biri bu galiba. kaç yaşına gelmiş dert edindiği şeye bak. elf gözlerim beni yanıltmıyorsa o renkler turuncu ve mavi. hadi sarı olsun ne fark eder? fenerbahçe ile ne ilgisi var? senin görevin orda dersi anlatmak. hangi renk kullanıldığına takıp sizi rezil edeceğim demek hastalık bence. neyin kafasını yaşıyorsunuz anlamıyorum ki.
 • sonuna kadar arkasında olduğum gerçek akademisyen. sen eğitim aldığın kurumu trolleyecek formatıyla dalga geçecek kadar önemsiz görüyorsan o dersi geçme zaten arkadaşım. burada sarı lacivert yazmış ödeve hello kitty yapıştırmış farketmiyor sen üniversite eğitimi gibi ciddi bir işi dalgaya alabiliyor hocayla az kafa bulayım diyorsan gördüğün muamele az bile kalmış sana.
 • üniversitede ödevini yaparken sarı lacivert renk seçen ve holiganlık peşinde bir öğrenci ile aynı kafada olup bu renkleri yasaklayan ve büyük olasılıkla sarı kırmızı olsa kabul edecek öğretmen içeren rezalet.

  eski okuluma tavsiyem böyle boş amaçları olan ne öğrenciyi ne de öğretmeni okulda barındırmasınlar.

  bu arada konuyla alakası yok zira öğretmenin amacı renkli yapılması değil ama yurtdışında da anaokulu gibi ödev verirseniz ödevin sayılmaması muhtemel. daha 1 ay önce kanada'da bir üniversite için online sınava girdim mesela. black pen/pencil zorunluluğu vardı. aklıma hiç yeşil kırmızı yazıp karşıyaka propagandası yapmak gelmemişti halbuki.

  edit: buna troll diyen olmuş. ya sözlük 18 yaşında ergenlerle doldu ya da millet aklını takımla bozup akademi nedir bunu unutuyor. iki hareketin de yanlış olduğunu söylemek bu kadar zor mu? eğitmen sadece saçmalama seviyesini üst noktalara taşıyor sonra.
 • uslup falan tamam da bu renkler derken takım takım fanatikliği adına hareket ettiğini nereden anlıyoruz?

  edit: tamam altındaki tweeti şimdi gördüm. hak etmiş bence. ölene kadar mokoko
 • profesyonel yardım alması gereken, psikolojik sorunları olan bir kişi... akıl sağlığı bu kadar kötü olan birisinin öğretim kurumunda çalıştırılıyor olması büyük bir hatadır.
354 entry daha