şükela:  tümü | bugün
 • konulu videoda çıkan reklamlar vasıtasıyla varlığından haberdar olduğum yeni bir içerik sitesi.
  nedir? nasıl yapılır? tarzı google'da insanların arama yaparken kullandığı başlıklarla makaleler oluşturulmuş. sanırım buradan seo yaparak yürüyecekler. hayırlısı diyelim.
 • dünyalar tatlısı bir genel yayın yönetmenine sahip, içerik olarak da gayet zengin olan bilgilendirme platformu.
 • kutsal bilgi kaynağı ekşi'de; katıksız bilgi kaynağı bilgihanem hakkında yazılan pek bir şey göremeyince yazmak istedim.

  adres: http://bilgihanem.com/

  tanım: son zamanlarda hemen tüm google aramalarında gördüğüm kaliteli bilgi sitesi.

  içeriklerin alanında uzman editörler tarafından hazırlandığı çok belli. ayrıca sitede bir redaktör'ün çalıştığı da aşikar. zira zerre kadar imla hatası, anlatım bozukluğu yok. hemen her konuda kaliteli içerik üretiyorlar, sosyal ağlarını güzel kullanıyorlar. asla spam yapmıyorlar, makalelerde laf salatası yok, içeriklerdeki navigasyon sayesinde dev makaleler içerisinde aradığını çat diye bulabiliyorsun. google için değil, okurlar için içerik üretiyorlar. tasarımı ve yazılımı kendine özel, mobil kullanılabilirliği harika, reklama boğulmamış olması nefis.

  bilgihanem daha çok övgüyü hakediyor ancak bu durum ekşi'nin fıtratına ters olduğu için daha yazmıyorum. ama türkiye'ye fazla bir site olduğu çok net. yolları açık olsun. umarım muadilleri çoğalır ve internet çöplüğümüz bu tarz siteler sayesinde zengin bir kütüphaneye dönüşür.

  helal sana bilgihanem!