• milliyette cumaları yazan saçmalama hakkını sonuna kadar kullanan yazar.aslında deli dolu bir adam belli ama niye farklı olmak ve yazmak için bu kadar kasar anlamadım.cnn türk'te pivotu da sunuyor.kişisel meselelerini de yazmaya başladı ne diyeyim umarım sadece bizi ilgilendiren şeyleri yazar bundan sonra.
 • alman lisesi mezunu, italya'da turist rehberliği yapmış, basketbol hastası bir insan. adamın o kadar çok mesleği var ki, sadece gazeteci, turist rehberi, basketbol - futbol eleştirmeni, televizyon - radyo programcısı, köyün - şehrin delisi demekle eksik ifade kullanmış olacağız.
  90lı yılların başlarında ahmet kurt'un basket dergisi'nde başladığı gazeteci - yazarlık kariyerine o kadar çok yerde devam etti ki, benimki gibi bir hâfıza bile yetişemedi kendisine. ancak 4 - 5 yıl önce ismet badem'e cevap olarak yazmış olduğu "ben rehberim, basketbol basının içinden değilim ama almanca, italyanca, ingilizce'yi çok iyi, fransızca'yı yarım, ispanyolca'yı çok az biliyorum. çat pat ispanyolcamın bile senin türkçenden daha iyi olduğunu söyleyenler var. küçümsediğin biz rehberler olmasak, maçlara gittiğin avrupa'da lokantada kendine su bile alamazsın" şeklinde bir yazı "kopartan köşe yazıları" arasındaki yerini almıştır.
  son dönemde milliyet'te yazıyor, radyo d'de program yapıyor(muş), cnn türk'te pazar günleri basketbol programı "pivot"u sunuyor. aydın doğan'ın kanallarını ele geçirmiş durumda.
  medyanın "dokunulmazlar"ı efes pilsen ve ülker'i cesurca eleştirmesi hatta zaman zaman alay etmesi hem komik hem de ilginç oluyor, takdirle karşılanıyor. ama bazen öyle yazılar yazıyor ki, "hadi oradan be" diyesi geliyor insanın. köyün ve şehrin delisi bilgin gökberk işte...
 • bu adamın konuşması da çok ilginçtir.. pivot adlı programı bir sunar sanki dövecek zannedersiniz.bir keresinde pivotun olduğu gün bjk başkanlık seçimi vardı flash haber diye girmişlerdi de bu adam delirmişti..
 • kendisi basketbol camiasının piyasacı yazarı olarak tanınır, bilinir..basın için ayrılmış olan bölüme her maç bir hatun kişi ile gelir, maçtan çok ona yazmakla meşguldür..yazdıgı yorumlarındanda anlayabilirsiniz..
 • düşük cümle kurmak konusunda özel bir yeteneği olan yazar.
  basketbol yazmasına sözüm yok ama futbol yazısı yazması acayip irrite ediyor insanı.
  çok kötü futbol yazıları yazıyor. anlatamayacağım kadar kötü!