şükela:  tümü | bugün
33 entry daha
  • ekranda gereksiz yere yer kaplayan biri. kosenizden cevabinizi bikliyorum sayin gokberk. yazmassaniz valla uzulurum.
  • köşesinde sağa sola saldırarak işgal ettiği yerlerde basketbola daha çok yer verse sempatik bile olabilir**
  • sözlüğe pratik bir özellik kazandıran ailecek sevmeye başladığımız bir köşegen yazarı.artık evde okulda işte her yerde internet bağlantısının olmadığı her yerde rahatlıkla bir milliyet gazetesi alarak ekşi sözlüğe girebiliyoruz.sağolsun varolsun öpüyorum kel kafasından.
  • turgay şeren in varisi.
  • nba maçları sadece kanal d'de yayınlandığı dönemlerde galiba yorum yapacak adam bulunamadığından birkaç kez yorum yapmışlığı da vardır.
    gerçi yorumları maçla pek alakalı olmazdı , güldüren yorumlardı.
    mesela bir maçta çok sevdiğim oyunculuardan biri olan (gerek saha içinde gerek saha dışında) toni kukoc için ;

- kukoc artık yaşlandı , aslında neden hala oynamak istiyor anlamıyorum da.jordan'la o kadar başarılar kazandıktan sonra niye devam ediyor ki?jordan'ı uzaktan görenler bile o'nun hakkında kitap yazıyor.jordan'la iligili bir şeyler yazsın bence daha iyi.

saçmalığından olacak güldürmüştü bu yorum beni gece gece.
    yaklaşık 4 yıl önceki bir yorum ve kukoc hala oynuyor.birçok insanın o'nu sahada görmekten mutlu olduğu da bir gerçek.

edit : bu entrynin , bugün yazılan genel olarak bilgin gökberk aleyhine olan entrylerle ya da bilgin gökberk'in köşesinde eksi sozluk'e cevap vermesiyle ilgisi yok.
570 entry daha