• fenerbahçe'de bi italyan restoranı açmış. pizzaları çok güzel gitmeye değer

(bkz: pizzeria trattoria)
  • 'yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı' kontenjanından alaçatı tiramisuspor'a transfer olmuş sol açıkımsı kel libero. jargonlu turist rehberi. biraralar köşeyazarları morgu olarak da addedilen cumhuriyet gazetesinde spor yorumculuğu yapmışlığı var.

künyesinde alman lisesi ve accademia di belle arti di firenze yazan pesto soslu fusilli rotini'ci. okurlarının deyimiyle, siyah tişörtlü huysuz ve tatsız adam. mahallenin al dente yürek yemiş deli abisi.

gelen duyumlara göre meşhur pizzeria trattoria'sını alaçatı'dan istanbul'a taşıma kararı almış. buona fortuna... hayırlı olsun.

(bkz: türk basınında kim kimdir)
  • başlığına boywithamoonandstar adlı yazar tarafından aynı entry silinip silinip tekrar girilen adam. ben 3. kez görüyorum söz konusu entrynin silinip yeniden girildiğini. anlam veremedim, not düşmek istedim.
  • 3 gündür başlığına silinip tekrar yazılan bir şeyler var.

(bkz: lessie bize bişey anlatmaya çalışıyor)
  • özlediğimiz yorumcu abimiz. türkiye normalleşirse onu yeniden ekranlarda görebiliriz.
  • de.ly'i kalamış'a taşımış olan efsane yorumcu.
  • zamanında, canım istediğinde şak diye televizyon kumandası vasıtasıyla kendisini evde konuk ettiğim, yiyip içtiğimiz bol sohbet edip bol takıştığımız deli abimiz.

ulaşılabilirlik çok tuhaf kavram. geçtiğimiz bir iki senede aklım çıkmıştı bir daha murathanoğlu’nu göremeyeceğiz diye. şimdi aksini gördüm, yatıştım, geçti.

şu ara da radyo programını dinliyorum ara sıra bilgin bey’in ama; o televizyondaki görece süre serbestliği, o; hem görsel hem işitsel laf çakmalar olmayınca olmuyor. aynı tadı vermiyor.

brütüsler eleştirmesin, sunmasın basketbolu, has romalı bu adamlar (gökberk, murathanoğlu) ele alsın istiyorum. sadece kendi programı da olmasın “eeeeh gene mi bilgin gökberk?!” diyeceğimiz kadar hıncallaşsın, günerileşsin!.. her yeri kaplasın!!

çok özledim be.
  • türk televizyonlarının en utanç verici anlarından biri bu adamın sky türk'teki radyocu isimli programında yaşanmıştır. bu olay üzerine, espri yapan şahıs ve çevresinde oturan herkes* programdan kovulmuştur. bundan bir sene sonra, kovulan gruptan biri yine aynı programa telefonla bağlanıp arabesk şarkı söylemiş ve büyük ihtimalle espri yapan şahsın ismini vererek "kapak olsun" demiştir. ikinci videoyu yükleyenin profil resmi incelenirse, ilk videonun başında konuşan trabzon formalı gözlüklü şahıs olduğu görülecektir.
  • "ahmet hakan askerliğe elverişsizmiş yapmamış, gazeteciliğe de elverişsiz ama yapıyor." tweetini atmış gazeteci.

https://twitter.com/…tatus/1234243310312710144?s=20
  • köyün delisiyle şükür kavuşturana. kendi deyimiyle "finali yapmak" adına cumhuriyet gazetesine geri dönmüştür. futbola dair hiçbir şey olmayan gündemimize* önceden de yazdığı çıkar ve siyaset ilişkileri ile renk katacağından şüphem yok.

yeni yazısında mülteciler ve tff başkanının "siyaset" söylemine dair tespitlerine bayıldığımı söylemeliyim. ayrıntısını merak eden de girsin siteden okusun.

tanım: aykırı adamdır; aykırı adamları sevmek, her dediklerini onaylamak, hem fikir olmak zorunda değilsiniz ama kulak vermeniz yararınıza olacaktır. saksının içerisinde güneş görmeyen bölgelere güneş, oksijen gitmeyen yerlere oksijen götürür bu tarz kişiler. tembelleşen kasları çalıştırın.
hesabın var mı? giriş yap