şükela:  tümü | bugün
  • beraber çalışan insan gruplarından,
    altın üstüne
    "aslında senden bi bok beklemiyorum öylesine söylüyorum bilginiz olsun"
    "aslında ben sıçtım buna kılıf arıyorum bilginiz olsun"
    "aslında soktuğum şemsiyeyi açmaya feci niyetliyim bilesiniz bilginiz olsun"
    "aslında benim işim bile olsa mevzuu madem benim maaşın 2 ye katlamışsın müdür bey buyrun ben pimi çektim bilginiz olsun"
    ve/veya benzeri birçok maazereti bünyesinde barındıran iş yeri klişesidir.

uzun uzun konuşur sonuna ekler
    bilginiz olsun
    e tamam da güzel kardeşim teşhis tamam tedavin ne?

hay sizin bacağınıza e mi?

aferin iyi bok yedin(iz).
  • (bkz: fyi)
  • şaşırtan tv8 programı.
    tv8 için oldukça entelektüel bir program olmuş.
    acun, yaz tatiline denk gelmiş olmasından dolayı yayını ve yapımına izin vermiş olsa gerek.
  • tv8 programı.

hurriyette, milliyette sırf "tık" sayısını arttırmak için enteresan galeriler olur ya, işte acun bunun programını yapmış. hepsi bu.

hangi canılının 3 kalbi var? en çok insan öldüren canlı hangisi? göz renginiz karakterinizi nasıl etkiliyor? vs.

bir de sokak röportajları yapılıyor.

anladığım kadarıyla acun düğün hazırlıklarıyla fazlasıyla meşgul zira böyle boş bir program olamaz. enteresan bilgiler diye google'da arama yaparsanız, muhtemelen 30 bölümde alacağınız bilgileye tahminen 68 tıkla ulaşırsınız.

8x8 bile daha güzeldi.
  • internette gezinen yalan yanlış fake haberleri utanmadan bir de tv programı yapmışlar.
    sırf bu program yüzünden teyit.org oscar alırdı
  • tv8 de rastlayıp, ekrana kilitlendiğim programdır. alışık olduğumuz saçma yarışmalar ve moda programlarından sonra tv de böyle bir programa rastlamak beni inanılmaz mutlu etti.
  • çeşitli alanlarda bilgi verici içerik sunan tv8 programı.
  • tv8'de gördüğüme asla inanamadığım program.

hatta herhangi bir ulusal kanalda görsem de inanamayacağım program diyebilirim. gerçi anlattıkları şeyleri sonradan kontrol etme güdümü kontrol edemedim, güvenemedim, o da ayrı. ama olsun ya, bu da bir şeydir. umarım devam eder.
  • hiç güven vermese ve doğruluğundan emin olamasam da ilgiyle izlediğim program. ne kadar açmışız meğer bilgiye; sabah programları ve reality şovlarla kafamız uyuşmuş.

edit: hahah an itibariyle ahmet hamdi tanpınar'ı, "tampınar" diye yazarak beni haklı çıkarmıştır.