şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: bilgisayar)
    (bkz: uçaksavar)
    (bkz: deve)
    (bkz: kuş)
    (bkz: devekuşu)
  • ak troll, engelle gec.
  • 500 entry’ye sahip oldugu halde karmasi cikmadigi icin kudurup troll basliklarda vucut bulmaya calisan megatroll.
  • sol ve sag comarlarla oynayacak olan yazar.

recepmis, muarremmis, meralmis falan.

(bkz: ahahhaa hahhaa)

(bkz: engelle basliklarini engelle)
  • çok değişik bir kardeş bu. trollük mü, ilgi orospuluğu mu yoksa sadece makara mı yapıyor anlamadım.
  • (bkz: mal)
  • her söylenene inanan bir ak kardeşimiz. kendisine bi hikaye paylaşayım:

bir gün hz. ali'nin taraftarlarının yoğun olduğu küfe'den, bir arap, devesiyle şam'a gelmiş. şam sokaklarında dolaşırken biri ona yanaşmış:
    - ver o dişi deveyi bana! demiş. tartışma büyümüş, küfe'den gelen adam, "bu deve benimdir, üstelik dişi değil, erkektir" diye itiraz etmişse de anlaşamamışlar. konu muaviye'ye yansımış.
    halk meydanda toplanmış... muaviye, küfe'den gelenle şam'da deveye sahip çıkan yerliyi dinledikten sonra, kararını açıklamış:
    - bu dişi deve şamlınındır!
    sonra toplananlara dönmüş ve sormuş:
    - ey cemaat, bu dişi deve kimindir?
    cemaat hep birlikte bağırmış:
    - şamlınındır!
    küfeli şaşkın bir vaziyette devesinin ardından bakakalırken, muaviye onu yanına çağırmış:
    - ey küfeli, dinle! sen de ben de biliyoruz ki, bu deve senindir ve dişi değil, erkektir. ama sen küfe'ye dönünce gördüklerini ali'ye anlat ve de ki: "ey ali, muaviye'nin, dişi deveyi erkekten ayırt edemeyen, o ne derse evet diyen 10 bin adamı var! ayağını denk al!"

hikayede ne olduğunu kendin bul.
  • nick bulmam lazım ile birlikte gerizekalılık konusunda yarışan bir akbeyin.

beyin yerine yurtdışından ithal edilen saman var bunların kafasının içinde.
  • %99 hesabını satmış ya da kiralamış olan yazar. lan ben bu adamla mesajlaştım kaç defa şu muhalif halimle. kendisi yurtdışında yaşıyordu bildiğim kadarıyla. mesajlaştığım dediğim de 2 ay önce falan yani. bu kadar kısa sürede aktrollüğe dönüş yapmasının mantıklı bi izahı yok.

ya çok güzel muhalif taklidi yapıyor ya da bilmiyorum bana aktroll olarak değil de normal kendi olarak cevap verdi.

hayat işte gemiler, vapurlar, kuşlar...