şükela:  tümü | bugün
  • bilgisayarı tamire gelmiş olan masum ve teknik elemana duyduğu güveni tam olan müşteriye söylenen ve sonu 64mb ram'i 50 milyona satmaya* kadar gidebilecek olan yalanların tümü.

not: biraz anket kokusu alıyorum ama neyse (bkz: anket kokusu almak)
    not2: (bkz: alter ego tarafından anket doldurmaya zorlanmak)
  • zaten bozuk recordable cd satmı$ bir satıcının , siz cdleri geri vermeye kalktığınızda söylediği "ya siz bunların hepsini çizmi$siniz karde$im, yani ben bozuk mal geri alamam ki." gibi a$ağılık , ucuz, basit ve gerizekalı yalanlardır. *
  • -80 gb hdd aldim sizden gormuyo bozuk mu sattiniz bana yoksa .
    -yok abicim ne demek baeyosu * updeyt ettin mi ?
    -ettim o kadar mal degilim her$eyi denedim f disk yaptim* yuzdeli boldum olmuyo en fazla 32 gb goruyo .
    -yok abicim hatan vardir saglan o pentiyum 4 bilgisayarin var o gormuyecekte ben mi gorcem 80 gb yi .$imdi du$unemiyorum dun gece bi $i$e $arap ictim anlayamadim seni .
  • -abi creative modem aldim bak cali$miyo bu ne bozuk mu sattin bana yoksa .
    -yok karde$im niye bozuk satayim ne zaman bozuldu sen onu soyle .
    -gecen gun dedik ya .
    -yagmur yagiyo muydu bozuldugu gun ?
    -evet ne alaka .
    -senin modeme yildirim du$mu$ o yuzden cali$miyo .
    -honk .
  • -vfat.vxd bıdı bıdı diyip mavi ekran veriyo amca ne iş
    -windowsu yeniden yükle. (bkz: hadi canım)
  • - senin ekran kartı kaç mega ramdi.
    (oha be kardeşim ohaaaaaaa...)
  • -amca bizde bi tv karti var evırmedya biz bunu taktık calıstıramadık . bi cakısma falan var galiba.?
    -diger komponentleri söyle!
    -apache modem, voodoo 3000.
    -oo onlar tehlikeli üçlü. beraber çalışmaaz. anakart neydi?
    -abit be6.
    -oo sıctınız. cok alakasız. cık cık cık. nerden aldınız bunu nası yapılır böyle bi hata cık cık..
    -sizden aldık abi.
    -hı tamam getir o zaman
    ....
    bilgisayar gitmiştir, geldiğinde sanki slotlararasi ırkcılık ayrımı varmış ve voodoonun yanına takılırsa calışır gibi bir olay var gibi voodoonun fanı sökülmüştür. sistem 1 gün calışmış ertesi gün tekrar iflas etmiştir.
  • vestel servisinde
    - kimi cd'leri okumuyo bu drive
    - o dvd-rom, cd okumaz
  • -hmm amd'ler hemen yanar,fiyati o yuzden ucuz zati, pentium al pahali olsun temiz olsun.
    -tabi tabi