şükela:  tümü | bugün
 • yanlis bir bilgiyle ilgili kendisini ikaz ettiginiz zaman iplemeyen twitter kullanicisi. alt tarafi oradan buradan arak 3-5 bilgi veriyor diye kendini bilirkisi ilan etmis. egosu uzaydan gorunenlerden. "biz bunun icin buradayiz" gibi ipe sapa gelmez egoist tweetleri var.
 • takım formalarını üretici firmaların (nike, adidas gibi) tasarlamadığını, bizzat takımların tasarladığını sanan ergen twitter fenomenciği. bu arkadaşa göre galatasaray formaları kopyaymış. herhalde bu arkadaşa göre takımlar formaları tasarlıyor, nike'a gönderiyor nike'ta ¨aaa bu bizim başka bir formaya benziyor ama neyse yaa¨ diyerek formayı üretiyor. behey her şeyi bildiğini sanara twitter'da insanlara bir şey öğretmeye çalışan fenomencik. ayrıca nike'ın standart tasarımını başka bir takım daha kullanırsa o da kopyalamış olacaktır bu formayı çünkü her takımın forması tektir.

  http://pic.twitter.com/oakshk5a

  galatasaray bu adama manevi tazminat davası açsa bizi hırsızlıkla suçlayıp isimimizi lekelemeye çalıştın diyerek yüzünün alacağı hali görmek istiyorum.
 • geçen de ronaldo madrid formasıyla 144 maçta 146 gol atmış diye bir tweet atmıştı.

  ergenin biri de çıkıp, messi şu kadar maçta şu kadar gol atmıştır(ronaldo'dan daha az sayıda) diye palavra bir cevap yazıp, hala mı messi diyerek aklı sırasınca ronaldo yu yüceltmeye çalışmıştı

  bu biliyor muydunuz'un muhtamel ergen adminleri de hiç araştırıp bakmadan o yanlış bilgiyi hemen biliyor muydunuz diye gerçekmiş gibi sundular

  işte o kadar güvenilir adamlar

  olaya dair gereksiz bir bilgi;ronaldo madrid forması giydiği son 3 sezonda tüm kulvarlar da toplam 146 gol atmışken, messi nin son 3 yıldaki tüm kulvarlardaki toplam gol sayısı 178 dir.
 • littleiv3 hesabına ff vermiştir.
  ff: follow friday.. cuma günleri insanlar takipçilerine beğendikleri twitter hesaplarını önerir.
  buradaki ilginç olay, 0 following'i olan biliyor muydunuz hesabı nasıl oluyor da littleiv3 hesabına ff veriyor. madem bu kadar beğeniyorsun, neden takibe almıyorsun diye sorarlar adama. gençlerin kaç paraya anlaştığını merak ediyorum doğrusu.

  edit: tweeti silmiş.
 • faşist bir twitter hesabıdır
 • cok guluyorum ben bu kisinin tweetlerine
 • twitter'da gamze özçelik olayı hakkında ağır saçmalayan hesaptır. simerrazzi adlı hesapla girdiği ergen dalaşından anladık ki bunca zaman boşa takip etmişiz.

  bence silecek tweeti ama ss aldık kardeş sıkıntı yok. unfollow'u bastım.

  edit: evet öngördüğüm gibi twitler silinmiş. bu da link
 • kendisine atılan mentiondan sonra daha göndere basmadan engelleyen, simerazzi ile olan atışmasında daha otuz bir sivilcelerinin geçmediğini gördüğümüz ergen, tecavüz sevici.
 • bir eyleminden ötürü salı günü savcılığa giderek hakkında suç duyurusunda bulunacağım ergen.

  sonrasında hesaplaşırız asliye ceza mahkemesinde..

  gelişmeleri unutmaz isem burada bildireceğim.