1. jandarma'nın cezayı yazıp tam tanımlandıramadıgı arabayı icinde arayıp bulma ugra$ı verebildigi, bulup cezayı gonderdigi site. tansu ciller'in de evi var sanırım.
  2. bir sene kaldığım, asansor bozulduğu için ellerimiz eşya dolu olarak 14. kata yayan cıkmak zorunda kaldığım site. manzarası superdir. ister göl manzarası ister ankara manzarası olsun superdir.
  3. hergün servis rezaletini çekmekten olsa gerek herhalde her gördüğümde pek bi imrendiğim, şurda oturup okula geç kalmamak vardı dediğim bol apartmanlı site.
  4. bir sene yaşadıktan sonra geçenlerde içinde çardak olduğunu keşfettiğimiz site, ayrıca meşhur e tepesi vardır. geceleri gençlerin buluşup içme mekanıdır.
  5. jargonda "bilkent 1" diye geçer.
  6. bilkent 1 sitesi son yıllarda kaderine terkedilmiş durumda. site halkımız da yönetim de sitedeki problemlerle ilgilenmiyor artık.

ama twittercı öğrenciler sayesinde tencere tava gürültüsü bizde de başladı. bir anda aktivist bir site kesildik.
    hayır sanırsın şehir içinde çok işlek bir yerdeyiz. kime bu tepki, bilemiyorum.
    onu geçtim artık bayramlarda bayrak asan da kalmadı.
    yine de konu twitter trendleri olunca "hükümet istifa hükümet istifa" diye bağırıp tencere tava ile gürültü çıkartıyorız.

bilkent çamlık sitesi hakkında bilgi verin