şükela:  tümü | bugün
  • eskişehir yolunu bilkent'e bağlayan köprüdür. son 1.5 - 2 yıldır metro inşaatı* nedeniyle bok gibi bir durumdadır.
  • kendisinden bilkente kadar olan yola ölüm yolu denir.
  • derse geç kalan uyanık öğrencilerin yoğunlaşmış eskişehir yolu trafiğinde arabaların aralarından süzüle süzüle makaslar atarak köprü ayağında birikmiş olan 2 sıradan birine girmedikleri ve hayvanlık ederek 3.sırayı yaratıp en öndeki eziklerin de yol vermeleri üzerine umarsızca geçtikleri köprüdür....yetişiyolar mı bilmem artık...
  • eskişehir yolunun 3 değil zaman zaman tamamını tıkayan bilkent'e şehir içinden gelirken kullanılabilecek ana güzergah
  • şu anda yapılmakta olan çalışmalarla (umarım bitecek) 2 den 3 çıkacak olan şerit sayısı ile bir nebze olsun sabah trafiği rahatlayacak...
  • ankara'nın en tehlikeli köprüsü.
  • bilkent piyasa yapılabilecek başka bir kısmı
  • orada inenlerden modayı takip edebileceğiniz köprü.
  • bilkent trafiğini kaldıramayan cücük kadar köprü. her sabah bi cehennem trafik olur girişinde.

hızlı girmenize olanak sağlayan bir viraja sahip olduğu için, aynı yerde iki günlük periyotlarla kaza olur bu köprüde. ilk başta hiç üşenmeden, her kaza sonrası bariyerleri yeniden yapan trafik ekipleri, daha sonra "eeeh eytere bea" deyip beton duvar örmüştür bariyerler yerine.
  • bu köprünün ayaklarında 2009 yılında garip bir anım vardır. neden nereden geldim hatırlamıyorum şimdi ama gece yarısı civarı köprünün alt tarafında bilkent tarafındaki yakasında taksi çağırmış park sitesine gitmek için beklemekteyim. kaldırımda ileri geri yürürken az ilerimde dört araç farklı zamanlarda arka arkaya durdular. sonrasında iki eleman yürüyerek bana doğru geldi ve ne beklediğimi sordular. "taksi bekliyorum" deyince "burada taksi durması yasak" diye kibarca 'uyardılar'. mesajı alan ben gerisin geri köprüye doğru yürürken bu sefer elli metre ötede bir polis ekibi tarafından kimlik kontrolüne tabii tutuldum. sonrasında taksi geldi de uzaklaştık.

ara ara dikkat ederseniz pek tekin olaylar dönmüyor orada.