şükela:  tümü | bugün
  • moleküler biyolojinin zorunlu olması geleceğe yatırım açısından güzel bir düşünce, yarın öbürgün bir t800 olsun bir cyborg hatta cylon olsun bu sayede yaratılacak. o değil de ben bilgisayarda okurken teknik seçmeli olarak almıştım gayet memnun kaldım. umarım zorunlu dersi de uygar tazebay verir...

(bkz: uygar tazebay)
  • 2009-2010 akademik yılı takviminde ilk lisans öğrencilerini alacak olan bölüm. bunlara ek olarak şimdiden ms ve phd dereceleri için de öğrenciler alacak. bölüm başkanı olarak carnegie mellon mechanical engineering'ten lord professor ünvanlı adnan akay getirilmiştir.

bilkent news'ten ilgili haber: http://www.bilkent.edu.tr/…hanical_engineering.html
  • web sitesi sonunda açılmış olan bölümdür. undergrad ve graduate dersleri incelenebilir.

www.me.bilkent.edu.tr
  • yeni gelen bir avuç öğrencisinin math 101 midtermi sonrası anal yollardan ** calculus kitabı alırken videoya çekip facebook'ta yayınladığı departman.
  • math101 degil phys105 midterm ü sonrasi "değişik" bir video çeken bölüm. çok da haksız değiller sınavın ortalaması 12 çıkmıştı.
  • kardesimin adeta tip fakultesi tadinda okudugu bolumdur kendileri. ocagimiza incir agaci dikti amk. cocuk universiteye basladiginda bir paket winston 4 liraydi.